Jump to content

Vand nuca scurta M


Recommended Posts

Nuca este cumparata de la @grozadan. Am avut nevoie pt masina mea si m-am ales cu 2 bucati :) Asa ca dau una.

Este originala, nu am facut decat sa desfac ambalajul.

Pretul este exact cel platit pe ea: 300 RON.

post-7305-0-30636000-1369482537_thumb.jpg

post-7305-0-38159300-1369482544_thumb.jpg

post-7305-0-21457600-1369482550_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nuca este noua si originala. Nu pot lasa mai putin decat am platit pe ea.

 

 

 

din moment ce ai desfacut produsul, el nu mai este nou... acum stim noi ce ai putut tu sa faci cu nuca dupa desigilare?... nu stim...

 

gandeste-te si tu... de ce as vrea eu sa iti dau 300 pe o nuca desigilata si nu as achizitiona una sigilata la acelasi pret? :rolleyes:

 

 

De asta nu merg treburile in Romania.... ca sa-l citez pe jams...

Edited by umbrella
Link to comment
Share on other sites

Daca plecam de la prezumtia ca toate produsele puse la vanzare sunt intr-un fel sau altul tepe atunci ai dreptate, cine stie ce am facut eu cu nuca asta :wacko:

Produsele resigilate de le emag de exemplu sunt cele ce au mici defecte, de aici si discountul.

Motivul pentru care ai lua nuca asta si nu alta sigilata este ca nu mai astepti livrarea. Vii, vezi, ai platit, o ai pe loc. De aceea nici nu trimit colet. Cumparatorul trebuie sa vada ce cumpara inainte sa cumpere.

Nu fac bani din asta. S-a intamplat sa cumpar 2 si de aceea dau una.

 

Cine e cu adevarat interesat vine, vede si poate mai dicutam putin pentru ca e desfacuta :getlost: . Am incercat sa fiu cat mai clar si transparent.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.