Jump to content

Ziua si ACCIDENTUL GRAV


X X L

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ce sa caute mana jos sub volan la secunda 0:18 e de noapte mintii!!

Nu a invatat nimic la scoala de soferi! Nimic.

Mai sta omul doar cu o mana pe volan, dar cand bolidul sta sa iti sara de sub cur tu inca sa perseverezi in prostie.. e grav.

Asa ajungi la racoare din cauza ca esti idiot.

 

Individul nu merita nici un calificativ; e atat de prost. Prost, infumurat si cu nasul in :censured:

 

In drift, ala a schimbat a 4-a.. cred ca avea cam 35km/h.. teribil..

Edited by bimmer90f30
Link to comment
Share on other sites

 

Nu a invatat nimic la scoala de soferi! Nimic.

 

Ce sa invete la scoala de soferi daca instructorii sunt praf? Am observat de multe ori cum instructorii in timpul liber habar n-au sa conduca. Ieri chiar ma uitam la unul ce venise acasa seara cum se chinuia sa parcheze lateral un focus hach pe un spatiu de 2xfocus. I-a iesit la a3a incercare, a3-a! Ce inveti de la asta?

Suntem o societate profund degradata care incet incet nu mai are profesionisti pe majoritatea domeniilor de activitate.

Edited by akon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, pentru favorizarea infractiunii. Ar prinde foarte bine o atitudine de-asta. In primul rand ca n-ar mai avea 'baetii' de genul asta in fata cui sa se dea rotunzi, si in al doilea rand ca oricine se nimereste in masina cu un reisar d-asta ar fi motivat sa-l opreasca, sau macar sa se dea jos.
Link to comment
Share on other sites

Cred ca e putin probabil ca gigelul sa se apuce de reising cu unii care urla si plang in masina. Iar la ce nenorocire e la noi pe strazi, cred ca mai bine se exagereaza in partea cealalta, decat sa-i lase pe toti in pace.

 

Cand o sa ajungem sa se circule civilizat si n-o sa mai moara anual populatia unei comune in accidente, atunci sa mai taie si din pedepse.

Link to comment
Share on other sites

Cum adică :))? Daca au fost altii in mașina dosar penal si lor?

Pai nu apasau si ei pedala aia de acceleratie!? :hyper:

 

Sunt oricum in asentimentul lui mgi!

Teribil de prosti sa faca asa ceva.

 

Ar trebui sa fie pusi sa plateasca pentru absolut toate daunele si cheltuielile. Si ban 5 ani pentru condus periculos.

 

Cu puscarie e prea usor. De acolo nu mai iesi deloc om bun de munca. Doar infractor..

Munca in folosul comunitatii pana achita toate pagubele si cheltuielile. Ca doar ei le-au facut, nu altii.

Edited by bimmer90f30
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Incredibili câți drogati șofeazĂŁ pe strĂŁzile din țara noastrĂŁ. Nu cred ca exista știre despre filtre ale poltiei rutiere in care sa nu se menționeze ca au fost depistați mai mulți șoferi drogati. E prea blândĂŁ legea, nu-mi explic altfel.

Drogati si bauti, am un coleg de munca care daca nu bea 4-5 beri nu poate sa conduca linistit pana acasa si face treaba asta de ani de zile si nu l-a oprit nimeni.

Asta este doar un caz fericit. Cel din filmare n-a avut noroc.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.