Jump to content

Ziua si ACCIDENTUL GRAV


X X L

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

Am mai vazut "de-astia" incepatori cu Bmw... Nu inteleg de ce isi cumpara Bmw din prima; sau parintii le cumpara masina?! Poate vor sa "scape de ei"! 😁

Ah da,ultima stire cu bmw-ul prin geam imi aduce aminte de Mario Iorgulescu si cele 3 "masinute" distruse de el pana,sa speram,ca ia o pauza la PUSCARIE vreo cativa ani acolo... Pana la urma,cati oameni trebuie sa omori beat+drogat cu cocaina pana iti dai seama ca esti un nimeni care traieste degeaba?!

Eu am avut vreo 3 masini pana "am indraznit" la Bmw . Si tot nu m-am dat la el prea tare in public. Maxim 3 "invarteli" fluente fara oprire iarna in sens giratoriu si in parcare la un supermarket. A treia m-au prins politia locala ... N-am mai facut "de-astea" de atunci ,indiferent de masina condusa 😂

Link to comment
Share on other sites

Daca era pe coca buna c Maradona, omul era Schumacher, face drift frumos fara accident! Dar fiind pe Dr Oetker + detergent + otrava de sobooani solubila, a dat cu ea de gard...de stalp pardon :LMAO:

Adica,din aia cum s-a gasit pe plaja la vama veche la pachete de 6 kg? Dim Columbia? Si puritate peste 90%? 😁 Unii pescari au pastrat ceva ,ce naiba,cine observa 6 kg din 1 tona de cocaina,cat a fost de fapt?! 🙄🍺

Link to comment
Share on other sites

Bai, daca o sa fie vreodata cineva intro situatie asemanatoare, eu zis sa abandonati masina si fugiti pe jos :)

Nu functioneaza,la cate camere video sunt acum peste tot! De cand te sui in masina pe unde treci si pana te dai jos esti filmat! Singura solutie ar fi sa ai cagula pe cap si sa ai masina inscrisa in bulgaria pe numele unui/unei persoane oarecare ce a scos-o de la evidenta locala, iar persoana ce ti-a vandut-o sa nu te vada si sa nu stie nimic despre tine! Pe numele cui e facuta procura si cine e imputernicit in ea conteaza mai putin! Doar asa faci infractiuni si nu esti gasit+ tras la raspundere. Stiu ca am un bmw asa 😁 . Dar sa fugi de politie e stupid in ziua de azi. Vei fi gasit sau identificat in maxim 24 ore. Nu mai e ca acum 20-30 ani. Recunosc,prin 2000 am fugit de politie si nici pana azi nu m-au gasit,dar nu erau camere video pe toti stalpii si motocicleta nu avea nr.de inmatriculare,plus casca cu viziera neagra!

Cel mai frumos ,daca te simti cu musca pe caciula ,opresti si raspunzi pt.ce ai facut! Iar pe viitor nu mai faci "de-astea" si respecti legile! Altfel ne intoarcem la perioada imediat dupa 1989 ,cand faceai cam ORICE si daca nu mergea mita la "aia mici" politai, mergea la Judecator,si tot te duceai acasa fara stress ,de parca nu s-a intamplat nimic 😂🙄

Sincer,prefer cum e azi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bai esti nebun... 9 persoane intr-un AUTOTURISM condus de un senil de 69 de ani!!??

Ala care a condus sa plateasca absolut toate cheltuielile!

Edited by bimmer90f30
Link to comment
Share on other sites

Tre sa nu ai toate tiglele pe casa sa rulezi cu 9 persoane intr-o masina cu capacitate de max 5.

Eu daca am copii in spate(2 la numar) nu mai este loc de nimic intre ei din cauza scaunelor de copii, am vazut si multi idioti ce circula cu ei in brate sau legati doar cu centura, "este mai sigur la mine in brate", oricum a avut mare noroc ca nu a murit nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.