Jump to content

Ziua si ACCIDENTUL GRAV


X X L

Recommended Posts

depinde cum i-ai vorbit, eu pot sa spun ca am fost iertat de cel putin 2-3 ori pentru viteza in localitate, ultima data coboram de la straja spre arad, m-a oprit sa prezentat frumos si a spus ca am avut 85 pe limita de 50, i-am raspuns si eu la salut si i-am spus ca da, e adevarat incercam doar sa scapt din coada unor tiruri, dupa vreo 10 min timp in care a mai oprit inca doua masini mi-a inapoiat actele si mi-a urat drum bun si sa o las mai moale

 

Si nu mai tai din coada vulpii deloc? Poate nu te filmase...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 

Poate-mi explica si mie cineva, ca nu-s in stare sa inteleg. Omul era din Craiova si mergea tare pe centura Craiovei. Deduc de-aici ca stia destul de bine drumul. Daca e asa, atunci cum sa pierzi controlul intr-atat de grav intr-un loc unde nici macar nu conduci "la prima vedere" ?

Link to comment
Share on other sites

Poate-mi explica si mie cineva, ca nu-s in stare sa inteleg. Omul era din Craiova si mergea tare pe centura Craiovei. Deduc de-aici ca stia destul de bine drumul. Daca e asa, atunci cum sa pierzi controlul intr-atat de grav intr-un loc unde nici macar nu conduci "la prima vedere" ?

 

In noaptea aia am fost si eu la o nunta (alta decat cea la care fusese omul) si pe la 2.30 erau 0 grade afara, poate s-a format polei...

Pacat de el.

Edited by Cristi_S
Link to comment
Share on other sites

In provincie e nebunia de pe lume cu alcoolul, in principal. Am avut 3 evenimente in vara asta, in provincie. 80% au venit cu masinile si toti au turnat tarie si vin in ei fara jena ! Si ma refer la 800+ persoane in total !
Link to comment
Share on other sites

Cica prea destept pentru secolul nostru, cu plm vinea asta nu stiu, daca nu a avut atat minte sa discearna la tampenia care e pe cale sa o faca.

 

 

A fost foarte "destept" cica era cautat de FBI pentru fraude pe net si trafic de droguri:) Nu avea minte deloc, cum sa alergi cu 240km/h intr-o comuna si cu 3 copile in masina.

Link to comment
Share on other sites

In provincie e nebunia de pe lume cu alcoolul, in principal. Am avut 3 evenimente in vara asta, in provincie. 80% au venit cu masinile si toti au turnat tarie si vin in ei fara jena ! Si ma refer la 800+ persoane in total !

Lasa ca nici cu bucurestenii nu mi-e rusine....

Link to comment
Share on other sites

Un FriÂşcĂŁ mai putin, din punctul meu de vedere.

Care n-o sa se mai inmulteasca.

 

UPDATE: Trupul neĂŽnsufleĂžit al lui CĂŁtĂŁlin Sârbu, ĂŽn sicriu ĂŽnchis din cauza rĂŁnilor extrem de severe, este depus la Biserica SfinĂžii ĂmpĂŁraĂži Constantin Âşi Elena, loc unde prietenii Âşi cei care l-au cunoscut pot sĂŁ-Âşi ia un ultim rĂŁmas bun. La priveghi a cântat duminicĂŁ celebrul manelist Florin Salam.

 

asta era bai nene.

 

lol, deci ce cometarii, ma doare mintea mea de nobil, de viata, aleasa.

 

Offf Frisca….Frisca se adevereste vorba :” Sa traiesti putin dar bine”!!! Ti-ai facut viata mai tare ca un nobil de viata aleasa! Ai murit fericit fratieee! Condoleante familiei si celor apropiati! PS: Ai grija cu nebunele alea cica” sfinte”,trebuie sa tii post,dimineata va rugati,:))lasand gluma deoparte,ai grija de oamenii buni de acolo de SUS si vegheaza asupra celor care ti-au fost alaturi in momentele grele.Odihneste-te in pace fratioru’,cu toate ca eu cred ca si acolo unde esti,esti pe inima ta.Condoleante familiei domnisoarei!!! (haideti mah gata,ca a murit fericit si bogat din orice punct de vedere) R.I.P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.