Jump to content

Ziua si ACCIDENTUL GRAV


X X L

Recommended Posts

Dumnezeu sĂŁ-l odihneascĂŁ ĂŽn pace.

Nu ĂŽnțeleg de ce trebuie sĂŁ circule cu așa vitezĂŁ mai ales ĂŽn condițiile unui carosabil ud!

VĂŁ dați seama ĂŽn ce stare sunt pĂŁrinții lui.

Link to comment
Share on other sites

pe fondul unui conducator de bmw era sa o patesc si eu azi rau de tot, s a trezit un cocalar idiot cu permis luat in pitesti presupun(conducator de e39 negru, poate e membru), sa vireze stanga venind din contrasens la doar cativa metri sau zeci de metri de mine, eu avand 160 km/h( inafara localitati)....am virat destul de brusc stanga trecand pe contrasens.....ma asteptam sa intre in derapaj masina si sa nu mai o pot controla, insa am avut noroc din fericire....altadata la o viteza mult mai mica din aceiasi manevra m am rasturnat, conduceam ford atunci, DTC-ul nu e deageaba...un prieten care venea in spatele meu mi a spus ca s a ridicat d spate masina...
Link to comment
Share on other sites

Ai avut noroc. In cazuri din astea daca te rasturnai, respectivul putea fugi, tu ramanand cu paguba si cu declaratii la politie.

 

Pe de alta parca, ce cautai tu cu o viteza de 160kmh pe drum national sau european?

 

era duminica la amiaz, nu era nimeni p drum, am avut si motive sa ma grabesc, doar cretinul era p contrasesc semnaliza stanga, desi era interzis(era dubla continua)...imi parea cunoscut e39-le desi nu am apucat sa l vad prea bn..

 

drumul e european

Edited by darius_x
Link to comment
Share on other sites

pe fondul unui conducator de bmw era sa o patesc si eu azi rau de tot, s a trezit un cocalar idiot cu permis luat in pitesti presupun(conducator de e39 negru, poate e membru), sa vireze stanga venind din contrasens la doar cativa metri sau zeci de metri de mine, eu avand 160 km/h( inafara localitati)....am virat destul de brusc stanga trecand pe contrasens.....ma asteptam sa intre in derapaj masina si sa nu mai o pot controla, insa am avut noroc din fericire....altadata la o viteza mult mai mica din aceiasi manevra m am rasturnat, conduceam ford atunci, DTC-ul nu e deageaba...un prieten care venea in spatele meu mi a spus ca s a ridicat d spate masina...

Tu crezi ca ala, daca stia ce viteza ai, s-ar fi bagat?

 

Pentru binele tau, in primul rand, poti circula cu viteza mai mica, nu stii niciodata ce iti poate sari in fata masinii si nu mai poti evita.

 

Stii si tu cum e, graba strica treaba. Azi scapi, data viitoare te vedem la stiri.

Edited by jeezy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.stiridecluj.ro/social/accident-la-dezmir-un-bmw-facut-praf-si-abandonat-pe-centura-apahida-foto

 

In curand va aparea pe autovit ,full full, km reali, fara accident...

 

 

idiotul ala de mare ajutor a fost, a sunat el la politie desi nu erau victime si soferii sau inteles amiabil....le a dat o mana de ajutor

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.