Jump to content

Ziua si ACCIDENTUL GRAV


X X L

Recommended Posts

Va rog mult...NU ESTE VINA MEA CA NU VA PLACE CE VEDETI IN LINK.Nu MAI DATI CLICK PE MINUS..deja am warning status....VRETI SA VA PARASESC????

Ți-am dat plus.

Te-am salvat? :console:

Încă o bilă albă pentru ziua de apoi! :popcorn:

Și la postul anterior ți-am mai dat un plus.

La câte minusuri, se întâmplă ... ceva?

Edited by severin31
  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Va rog mult...NU ESTE VINA MEA CA NU VA PLACE CE VEDETI IN LINK.Nu MAI DATI CLICK PE MINUS..deja am warning status....VRETI SA VA PARASESC????

 

Eu cred cĂŁ Ăži-ai luat minusuri pentru mesajul de mai jos! ÂŞi ESTE SIGUR DIN VINA TA!

post-426-0-12872700-1432494169_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Eu cred că ţi-ai luat minusuri pentru mesajul de mai jos! Şi ESTE SIGUR DIN VINA TA!

Ok..am gresit linkul,a luat altceva cand am dat clik,nu mi-am dat seama,am scris si adminului,ce sa mai fac? Ma impusc si gata :frantics: .Uite ..cine se simte lezat,il plimb o data cu bemveul prin Bv si filmam,comentam sa se auda pe camera si apoi radem..e ok asa? Promit :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Am luat minus si pt linkul din JURNALUL...in fine.

Edited by Janee
  • Like 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/destinul-dramatic-al-unui-tanar-de-18-ani-trebuia-sa-dea-bacul-si-sa-plece-in-germania-dar-a-pierit-intr-un-accident-tragic.html

Accident pe care aproapre sa-l surprind live...doar ce m-a depasit apoi peste 10-15 km l-am vazut rasturnat...:aww:

Doamne fereste.......Poate daca nu era decapotabila nu zbura sub roti,chiar daca nu avea centura,mai avea o sansa.Pacat....

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doamne fereste.......Poate daca nu era decapotabila nu zbura sub roti,chiar daca nu avea centura,mai avea o sansa.Pacat....

 

Acelasu lucru l-am zis si eu si prietenii care au auzit de caz si culmea ca avea si hardtop...dar din pacate ce trebuie sa se intample nu prea tine cont de imprejurari :(

Edited by SB25GAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

,,Cei doi ocupanţi ai autospecialei MAI 344... au facilitat trecerea autovehiculului marca BMW, întrucât autospeciala Logan nu permitea rularea cu o viteză ridicată, iar autovehicul marca Hyundai IX 35-ul circula cu o viteză de aproximativ 180-200 km/h, viteză pe care martorul Răducu Florin a dedus-o, întrucât acesta rula cu aproximativ 130 km/h, iar autovehiculul marca Hyundai se distanţa considerabil.

"De asemenea, au observat cum conducătorul autovehiculului BMW, care anterior îi depăşise, l-a imobilizat pe conducătorul autoturismului Hyundai care încerca să fugă de la autoturism.''

 

Respect pt soferul BMW !

Fortza BMW !

 

Imi creste inima citind .Poate ar fi cazul ca si Politia romana sa primesca masini competitive cu bolizii care circula pe sosele si sa lase Loganelele pt scopul initial:masini ieftine de dus familia la gratar sau de mers la piata toamna.

Edited by Janee
Link to comment
Share on other sites

Poate ar fi cazul ca si Politia romana sa primesca masini competitive cu bolizii care circula pe sosele si sa lase Loganelele pt scopul initial:masini ieftine de dus familia la gratar sau de mers la piata toamna.

Acel Logan a costat parca 60.000 E :frantics: , corectati-ma daca gresesc. Recent politia italiana a facut contract cu Seat pentru 4000 Seat Leon 2.0 tdi 150 cp, 6 ani garantie sau 150.000 km, blindate la pretul de 43987 Euro. Mai este oare ceva de zis? <_<

 

http://www.ilfattoquotidiano.it/2015/07/29/seat-leon-quante-ne-deve-sopportare-lauto-di-polizia-e-carabinieri-video/1914434/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pai si Loganelul e blindat,zbarnaie tablele pe el la 100km / h..si la pretul asta cred ca are si frigider(doldora de bauturi fine ),cuptor cu microunde,plasma,AC cu arome,jacuzzi si alte chestii pe care noi nu le stim..sunt secrete.Bineinteles ca pe bord are si un laptop sofisticat,conectat la net.Nu mai vorbim de sistemul de localizare GPS ,cei 200 CP si tractiunea 4x4..astea le au toate..Pretul e pe deplin justificat. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

,,Autospeciala Logan nu permitea rularea cu o viteză ridicată,,..dar face patrula pe autostrada.....te buseste si rasul. E bine de stiut ca nu-si permite sa ruleze cu viteza ridicata . :goodjob: NOI NE PERMITEM.

Edited by Janee
Link to comment
Share on other sites

Alea sunt Logane de 1,5 parca sau 1,4 oricum ideea e ca nu prea sunt masini de urmarire.Altfel turcaletele ar trebui sa faca puscarie ani buni.

Are si politia masini de urmarit. Doar ca i-au prins pe picior gresit(cum ne ia ninsoarea prin surprindere in Decembrie).

SuperLoganele Politiei sunt masini de patrula nu de urmarire.

 

Turcaletul o sa isi ia cam 15-20de ani(ultraj si tentativa de omor),asta daca nu il trimite la el in tara si scapa basma curata.

Frumos ar fi sa il tina la noi in tara si sa isi continue afacerile de la "Pescarie".

 

 

 

Sent from my iPhone 1s using Tapatalk

Edited by enders
Link to comment
Share on other sites

Imi creste inima citind .Poate ar fi cazul ca si Politia romana sa primesca masini competitive cu bolizii care circula pe sosele si sa lase Loganelele pt scopul initial:masini ieftine de dus familia la gratar sau de mers la piata toamna.

Hai sa fim seriosi.

Pentru 90% din cazuri, Logan-urile sunt fix ceea ce trebuie. Ar fi culmea sa aiba politia cine stie ce masini.

Plus ca, sa nu uitam, ca politia rutiera are si Passat-urile alea break + destul de multe motociclete BMW.

Pentru cat de saraca e tara, politia e dotata destul de bine. Exista tari mult mai bogate in care politia are masini mult mai cacacioase.

 

Stirile de genul asta sunt fix momeala pentru fraieri. Momeala data de baietii destepti din servicii bagati prin presa.

Vai, domne, n-are politia cu ce sa prinda golanii. Adica hai sa dam niste fonduri din care sa se infrupte smecherii, iar politistul de rand tot sa nu aiba nimic mai bun. Asa se fac lucrurile. Faci populara o tampenie, pulimea aplauda, smecherii profita.

 

Fix ca in statele (fost) comuniste, institutiile de forta se tot intaresc.

 

Statele cu adevarat puternice sunt alea cu economie puternica, nivel de trai ridicat.

Edited by Service Premium
  • Like 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

90% din cazuri de vina e soferul de bmw, ba isi da in pom ba ia o baba pe trotuar sau zgarie vreo 5 masini in parcare sau intra in zona fara visibilitate in depasiri.

Nu este de mirare ca la multi le este frica de bmw si isi iau audi de exemplu, dar nu masina este de vina, soferul este prost sau inconstient de se intampla atatea nenorociri.

Adecarul este cum si ce faci cu bmw cu putine masini faci si inca mai merg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cu totii am facut prostii mai mari sau mai mici la viata noastra,am luat amenzi,puncte etc....totusi,sa iei pe capota organul si sa fugi cu el agatzat,si apoi sa franezi sa scapi de el,ca de un caine......e ceva! KREMENAL! Sper ca pedeapsa sa fie exemplara. Ce naiba,dincolo de uniforma,e si ala un om,mananca o paine schinguita,are familie,necazuri,rate...trebuie omorat??Prea le-a permis Romania multe si si-au luat-o in cap..au impresia ca sunt miezul tarii si murim fara ei.

Ia sa fi facut unul din noi chestia asta in Turcia.....legea turca e clara: ai lovit om,indiferent daca s-a carat pe picioarele lui acasa,esti legat si dus la zabrele.La ora 5 pm vei primi pachet de la cei de afara(asta daca ai de la cine),si te judeca in 10 minute,nu ca aici.Si pedepsele sunt cu larghete si sadice,nici nu te priveste judecatorul..zang 2 ani,zang 5 ani.A..esti si strain? Mai ia 2 ani bonus ca esti nesimtit.

Si..apropo: turcii astia nu sunt cu Allah? Beau de sting...Bine ca le face moschee in centrul Bucurestiului...Vai ce credinciosi sunt,sa le cream conditii nu??

SUNTEM O TARA PREA TOLERANTA CU LEPRELE ASTEA CARE NE-AU INVADAT,PROSTIT MUIERILE SI CAPUSAT TOATA TZARA CU AFACERILE LOR CIUDATE.DACA SUNT ASA PROSPERE DE CE NAIBA NU SI LE FAC LA EI?

Sa ne rugam pt amaratul ala din spital..sa scape cu viata.O fi el politzai,dar e totusi un om nevinovat care -si facea serviciul.

  • Like 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.