Jump to content

cumpar parte fata bmw e46facelift..am lovit-o frontal


Recommended Posts

doresc oferta pt urmatoarele piese pt bmw 320 cu face lift din 2003 :radiatoare toate 3 , trager , faruri cu semnalizatoare ,capota fata cu grile, bara fata, capac motor cel din fata pe unde trage aer,armatuta bara fata, carenaj dr fata,fulie pompa servo, senzor aer conditionat,aripa dr fata,carenaj roata dr fata telefonul meu:0743892619
Link to comment
Share on other sites

piesele de caroserie de preferat sa fie negre... se mai adauga la lista de piese si:carcasa electroventilatorului si carcasa termostatului din plastic negru inclusiv conducta de apacare iese din termostat si se duce spre partea stanga a masinii ... astept in continuare oferte
Link to comment
Share on other sites

A inceput din nou sa arate a masina!!!|Mai am nevoie de bara fata , carenaj dreapta complet aripa dr culoare neagra ,semnal dreapta (multumesc tuturor celor care m au ajutat sa procur piese la pret decent) Edited by criss1000
Link to comment
Share on other sites

A inceput din nou sa arate a masina!!!|Mai am nevoie de bara fata , carenaj dreapta complet aripa dr culoare neagra ,semnal dreapta (multumesc tuturor celor care m au ajutat sa procur piese la pret decent)

 

am bara e46 FL in perfecta stare GRI , are capace in loc de proiectoare 400 lei 0766880452

Edited by ays
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.