Jump to content

vand BMW X1-XDrive-18d. an 2012 - kilometrajul e dat inapoi!


cristianm73

Recommended Posts

BMW X1,XDrive 1.8d,2012, ALB, STARE NOUA, INMATRICULATA IN ROMANIA, TAXA DE MEDIU ACHITATA, CUMPARATA DE LA BMW ROMANIA , MOTORINA, CONSUM FOARTE MIC 6. 01 MIXT, FILTRU PARTICOLE, PASTRAT IN GARAJ, PRIMUL PROPRIETAR, MASINA ESTE IN GARANTIE, INTERIOR EXTERIOR PERFECT, FARA NICI O ZGARIETURA, ARE 7100 KM REAL( SE VERIFICA LA SERVICE)jante DIN ALUMINIU, CONTACT 0722. 525. 246, cristian_ mazilu@yahoo. com - APRET 24. 000 EURO. Bucuresti

VIN/serie sasiu : WBAVP11030VR67555

 

http://www.autovit.ro/bmw-x1-C30787140.html

Link to comment
Share on other sites

O fi mers in marsarier din luna mai pana acum :)

Oricum e un samsar, mai postase o data acest anunt si i-a fost sters.

Acum anuntul ar trebui lasat, sa se vada ca e samsar si ca a dat kilometrajul inapoi.

 

Ca sa sintetizam:

cristian_ mazilu@yahoo.com , cu numarul de telefon 0722.525.246, 0722.525246, 0722525246, 0722 525246, 0722/525246 e un SAMSAR care vinde masini manarite, cu kilometrajul dat inapoi.

 

Desi nu ai fi crezut ca are sens sa dai kilometrajul inapoi la o masina care in luna mai 2013 avea 23.000 km, totusi uite ca se poate.

 

In luna mai masina 2013 avea 23.000 km, si acum individul o vinde ca avand 7.100km. Reali cica :LMAO:

 

Cuvinte cheie: neserios, serios, samsar, manarit, kilometraj dat inapoi, masluit, pacaleala, teapa, tepar, inselaciune

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Care dracu o fi logica sa dai de la 25-30.000km inapoi la 7.000km...nu stiu. De parca 1-2 revizii ar strica masina, ar dezvirgina-o brutal si iremediabil..

 

au minciuna si inselaciunea in sange, e ca un reflex, altfel nu ar fi demni de grupul din care fac parte, risca excludera din tagma samsarilor daca ii prinde sefu' al mare ca nu au umblat la km!

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg astfel de specimene, cum naiba pot sa minta in halul asta, auzi cica "verificabili la service". Pai sunt curios ce fata ar face cand ar afla ca are km dati inapoi, probabil ar spune ca nu el i-a dat inapoi.

 

Offff, avem nevoie de niste legi pentru cacaturile astea. Gen inselaciune, incadrare la infractiune etc.

Edited by buldy
Link to comment
Share on other sites

Probabil ca se bazeaza pe faptul ca nu se va duce nimeni la reprezentanta sa intrebe de istoric inainte de a cumpara masina.

 

Si daca se duce asta e, a pierdut un client, dar asteapta pe altul care poate nu se duce.

 

Ma indoiesc ca are vreun aranjament cu vreo reprezentanta BMW.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pe langa ca e aiurea faza cu km...masina cred ca nici nu face obiectul vanzarii...mari sanse sa fie iar faza cu soldatul detasat=))

 

ok, eu iti fac copie de pe talonul masini, ai sa vezi ca este masina mea personala, singura care o am, 

2, nu am trecut toata seria de la talon, deoarece nu sunt in tara, si nu am vrut ca oricine sa aibe acces la datele masini sa mi ia adresa si toate datele. nu stiu daca au acces sau nu la adresa, dar nu am vrut sa risc,

3. eu pt informatia ta, , sunt detasat in afghanistan, petrec doar 2 -3 luni pe an in vacanta, cand  vin iarna nu plec nicaieri de aceea masina are doar 7.100 km/

4. masina este in stare perfecta, nu am folosit o decat in 2 drumuri catre germania si inapoi si prin tara,

5. daca te intereseaza masina, putem merge la bmw romania, sau  la orice sediu bmw si verifici cati km are real.

5. daca eram un samsar as fi dat ignor la mesajul tau, dar pt ca eu pot dovedi tot ce am spus, fara sa ma oblige nimeni am dat curs acestui email.

6. eu nu pot sa plec de aici oricand vreau eu.

iti dau nr de telefon al meu cu prefix de afghanistan sa ma suni, si apoi sa-mi spui si nmie ce samsar care cumpara masini si le vinde isi pune viata in pericol in Afghanistan ?

 

 

 

Kind regards,

 

Cristian Mazilu

Personal Security Detail

Military Security Force in Afghanistan

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cica el nu e samsar; macar aia vand ceva, asta e doar un tepar.

 

Kind regards,

 

oion

Personal Security Detail

Militeri Security Fuars in Tadjikistan

Edited by oion
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.