Jump to content

MGS 320d E90


mgs

Recommended Posts

Pe principiul "poti sa te ascunzi, dar nu te poti ascunde" :lol::lol::lol:â, culoarea ma tradeaza si de aceasta data.

Nu vorbesc direct la subiect pentru ca in continuare ma astept la reply-uri de la persoane care ar fi in stare sa faca topicul acesta o ciorba din cauza mentalitatii lor, dar ma bucur foarte mult sa primesc comentarii pozitive de la useri vechi carora le admir mereu masinile.

Multumesc, baieti!

Edited by mgs
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In acest weekend s-a efectuat o actiune de curatare ca de inceput de toamna:

post-60251-0-70634100-1475521486_thumb.jpg

 

post-60251-0-80375600-1475521487_thumb.jpg

 

 

Nu stiu cum am facut, dar la final m-am trezit cu alte scaune frantics.giffrantics.giffrantics.gif

 

post-60251-0-38166700-1475521488_thumb.jpg

 

 

Interior alcantara sport incalzit de facelift ( 2011 ) in stare foarte buna.

Astazi am reusit sa refac conexiunile pentru incalzirea in scaune si pentru reglajul "aripioarelor" , in acest moment fiind 100% functionale. O sa revin cu detalii in cazul in care e cineva interesat de asta.

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

frumos :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

Mersi, mersi. Accept sfaturi pentru produse de intretinere alcantara thumbsup.png Eu am gasit numai Sonax pana acum.

Si din cate am inteles, ca sfat general, nu se insista cu 'frecatul' pe alcantara.

 

Deci pana la urma ai gasit interior sport:)

Bravo,alta viata:)

 

Multumesc. Da, am gasit ceva la care doar speram, pentru ca e foarte rar interior alcantara in stare buna, fara probleme.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Foarte fain!!bravo!

 

Multumesc. Ma bucur ca "am pierdut" scaunele sport textil despre care vorbeam in paginile anterioare.

 

 

Cat te-a costat interiorul si unde ai gasit?

 

Interiorul a fost cumparat de la o firma de dezmembrari impreuna cu mai multe piese pentru cativa prieteni. Pretul a fost destul de mic raportat la starea interiorului.

Ceva asemanator se vinde pe ebay cu ~1000e, iar pe site-urile din Romania nu am vazut pana acum ceva in stare asemanatoare, iar preturile erau de 500-700e.

 

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk 2

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pentru ca am primit cateva intrebari, atasez o poza cu evacuarea. A fost curatata acum ~ 4 saptamani (si ~2.000 km), iar poza e facuta ieri. Dupa cum vedeti, fum = 0.

 

Revenind la wishlist:

1. FRM2 XE

2. 6FL (redare muzica de pe USB)

3. Camera video marsarier

 

 

post-60251-0-84473200-1475773694_thumb.jpg

Edited by mgs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Frumos internet domnule! :D Poate ne vedem si facem un tratament ceva la alcantara impreuna :D

 

Nu mai merge sa editez....voiam sa scriu interior si am scris internet.. :))))) sorry!

 

(un admin sa stearga un post si sa editeze pe celalalt daca se poate, merci)

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

te referi la combox?

In ce sens daca ma refer la combox?

 

Foarte fain atat tipsul cat si interiorul :) big up!

Multumesc! Pe viitor poate mai schimbam ceva la tips, momentan e ok pentru iarna asta.

 

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.