Jump to content

totul despre Seria 5 F10, 2010 - 2017


Scorpio 82

Recommended Posts

Salut baieti! Nu am mai postat de ceva vreme...am vazut ca s-au facut unele achizitii(frumoase foc), mai ales a lui andrei_vuv. Am sunat si eu la masina aia(nu stiam ca ai luat-o tu) saptamana trecuta , dar mi s-a spus ca s-a dat, si abia dupa aceea am vazut topicul tau de prezentare. Sa o stapanesti sanatos, fara incidente! Alte masini nu mi-au atras atentia mai deloc, in afara de aceasta

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-535-d-a-sport-aut-leder-navi-prof-gsd-xenon-gyhum-bockel/208047448.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=17&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=23&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2011-01-01&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&noec=1

am sunat la ea, si mi s-a spus ca e import din Olanda. Stiu ca nu e foarte dotata pt motorizarea aceea, dar puterea motorului mi-a atras atentia. Nu am cerut vin-ul, am spus ca ma mai gandesc. Cum sunt cele din Olanda, stie careva? Multumesc!

Edited by Cipy85
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti! Nu am mai postat de ceva vreme...am vazut ca s-au facut unele achizitii(frumoase foc), mai ales a lui andrei_vuv. Am sunat si eu la masina aia(nu stiam ca ai luat-o tu) saptamana trecuta , dar mi s-a spus ca s-a dat, si abia dupa aceea am vazut topicul tau de prezentare.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-535-d-a-sport-aut-leder-navi-prof-gsd-xenon-gyhum-bockel/208047448.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=17&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=23&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2011-01-01&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&noec=1

am sunat la ea, si mi s-a spus ca e import din Olanda. Stiu ca nu e foarte dotata pt motorizarea aceea, dar puterea motorului mi-a atras atentia. Nu am cerut vin-ul, am spus ca ma mai gandesc. Cum sunt cele din Olanda, stie careva? Multumesc!

Masina mea a ramas pe site cateva sapatamani dupa ce am luat-o eu :)

Legat de Autohus.de , nu prea ti-as recomanda masinile lor, sunt cam praf mare parte din ele, de aici si pretul mic dupa cum ai observat banuiesc. Si vb din experienta , am prieteni care au cumparat de acolo marci diverse, vw, bmw,audi....istoricul ok dar masinile in stare cam deplorabila interior exterior. La 535d din link nu stiu ce sa zic, cere-le eventual mai multe informatii si poze clare. Cauta si pe carzilla.de sau bundk.de.

Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

Masina mea a ramas pe site cateva sapatamani dupa ce am luat-o eu :)

Legat de Autohus.de , nu prea ti-as recomanda masinile lor, sunt cam praf mare parte din ele, de aici si pretul mic dupa cum ai observat banuiesc. Si vb din experienta , am prieteni care au cumparat de acolo marci diverse, vw, bmw,audi....istoricul ok dar masinile in stare cam deplorabila interior exterior. La 535d din link nu stiu ce sa zic, cere-le eventual mai multe informatii si poze clare. Cauta si pe carzilla.de sau bundk.de.

 

Cred ca 3 saptamani a ramas masina ta inca pe net...e f frumoasa, dotata! Sa ai bafta de ea! Am auzit si eu de Autohus diverse chestii cam aiurea...ce sa zic, cred ca, cum ti-e si norocul. Referitor la 535-ul din link, au zis ca e impecabila, dar ca e import din Olanda, si aia nu mi-a prea placut mie.

Link to comment
Share on other sites

Motorizarea de 313cp la 535d a aparut pe la sf 2011 in locul celei de 299cp. Nu e ceva nou pt cine se mai intereseaza :)

 

Si daca e import Olanda care e problema? Masinile de acolo sunt f bine intretinute, au si km mai putini.

Nu e nici o problema, nu stiu eu mare lucru de masinile de acolo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.