Jump to content

Vand 320D LCI M-Paket Int+Ext


matri][xx

Recommended Posts

Geniala. De cand ma tot uit si cat de rare sunt cu M paket, Trapa, Bixenon, si Navi profi . Deasemenea culoarea este una din cele mai frumoase din punctul meu de vedere.

Spor cu vanzarea desi nu cred ca o sa ai probleme la capitolul asta, si sper ca viitorul posesor sa fie cineva demn de asa ceva :) (Felicitari Brandex daca o sa fie proprietarul, asteptam rubrica la Masina mea)

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pai cum sa o treaca mai matrix 2009?daca masina e 09/2008 You Have Selected: 09/2008 E90N 320d Sedan N47 Europe Left hand drive N

 

La cata samsareala faci tu nu sti ca bmw nu iese dupa vin?

 

 

 

 

sa referit prima inmatriculare 01.09 nu data fabricatiei :D In DE a avut prima inmatriculare 01/2009, destepti de la RAR au scos-o 2008

  • Like 1
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Pepito nu incerca sa faci pe interesantul...o masina poate sta 3 ani in showroom asta inseamana ca trecem in carte 2013?

 

 

 

 

 

daca mi-am spus si eu parerea nu inseamna ca fac pe interesantul... era doar o parere.poate sa exprimat gresit. sunt de acord ca trebuie trecuta clar data fabricatiei... si foarte clar si cand sa inmatriculat masina.

chiar daca masina a stat 3 ani in showroom nu o face mai noua..

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.