Jump to content

Dezmembrez BMW 320d 136 cp din 2000 M Paket


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

1. Piesa cu tepi(FSU) functioneaza in parametri normali? + pret

 

2. Bara fata din poza pare chituita in partea de jos din prima poza poti sa imi confirmi acest lucru? Ce alte defecte mai are bara? poti pune niste poze cu ea?

 

3. Un pret pentru proiectoare si celelalte acesorii de pe bara(trimurile se potrivesc de pe bara stock NFL?).

 

4. Cum se prezinta sigla de pe capota fata? + pret

Edited by 2222ss
Link to comment
Share on other sites

Salut!

1. Piesa cu tepi(FSU) functioneaza in parametri normali = 150 ron

 

2. Bara fata este perfecta, nu e chituita si nici sparta. in unele locuri zgariata superficial.

 

3. Un pret pentru proiectoare nu iti pot da pt ca pachetul M este rezervat momentan complet(bara fata , spate, si praguri )pt un amic.

 

4. Sigla de pe capota s-a dat.

 

Stima!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

UP!

Masina este dezmembrata in mare parte. Piesele sunt in stare foarte buna (pompa de injectie a fost reconditionata in Anglia. Are sigiliul de garantie pe ea! Iar calculatorul a fost inlocuit nou in 2006) Preturile sunt negociabile in limita bunului simt pentru doritori!

Astept ofertele voastre. Va multumesc!

Tel: 0724 93 60 93 - Orange. (Arthur)

post-42578-0-82057400-1393841508_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

S-au dat urmatoarele piese: pompa de injectie, macaralele fata, racitor egr, termostat egr, senzor turatie volanta, electrovalva de la egr si vasul de expansiune. Restul pieselor sunt disponibile! Sus cu ele!

Ti-a mai explicat odata un moderator,up la 7 zile dar vad ca insisti!

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Roscatule, nu a fost "up" cel putin eu nu asa l-am considerat. Am anuntat pur si simplu ce s-a dat si ce mai este inca disponibil pentru doritori. Stai linistit ca nu iti fac concurenta la dezmembrat masini, daca asta era problema ta. Am doar o masina la dezmembrat si nu am de gand sa fur painea de la gura celor MICI. Numai bine! :*
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Roscatule, nu a fost "up" cel putin eu nu asa l-am considerat. Am anuntat pur si simplu ce s-a dat si ce mai este inca disponibil pentru doritori. Stai linistit ca nu iti fac concurenta la dezmembrat masini, daca asta era problema ta. Am doar o masina la dezmembrat si nu am de gand sa fur painea de la gura celor MICI. Numai bine! :*

Este vorba sa respectam regulile acestui forum si nimic mai mult,fi linistit.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Multumesc pt redeschidere. Cer scuze moderatorilor si colegului roscatu fiindca am lasat o alta persoane (amicul meu care ma ajuta la dezmembrat) sa posteze in numele meu cat timp eu am fost plecat. Nu se va mai repeta pe viitor.

Multe piese disponibile: Motor, injectoare, alternator, turbina, etc...

0724 93 60 93 - Arthur

post-42578-0-83457000-1396029790_thumb.jpg

Edited by arthur_nikool
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.