Jump to content

Navigatie e46


circiusorin

Recommended Posts

eu am cumparat cand aveam E39-le un Eonon(1500ROn), pe acelasi principiu de-a nu da bani multi pe un Dynavin, nu am fost prea multumit de Eonon pentru ca are un soft nu foarte responsive si se mai blocheaza, ca aspect arata foarte bine si e plug&play. Desi ambele sunt chinezarii, cateoric Dynavin-ul cred ca e cea mai buna chinezarie la acest capitol. Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pai ti-am zis mai sus, si eu si XXL.

 

Erisin e best-buy.

 

ES1046B-1 are tv tunner analog, ES1146B-1 are tv tunner digital. Stickul de net mai costa 35$ in plus. Noile modele, cu -1 la sfarsit difera de celelalte prin faptul ca au si telecomanda inclusa si un port USB in fata.

 

In bugetul tau poti sa iei Erisin ES1146B-1 + stick de net si iti si ramane jumatate din pretul unei rame pt relocare noua.

Edited by Kenbobo
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

am facut cont si comanda la erisin modelul ES1146D-1 cu tot cu transport prin parcelforce este 361,95euro,oare mai platesc ceva cand ajunge pachetul,inca nu am dat drumul la comanda,le-am trimis si un mail sa vad daca mai platesc ceva cand ajunge coletul o sa astept raspunsul si pe urma dau drumul la comanda

la comanda scrie acolo Ship From: Germany to Europe atunci nu mai bine sa trimita cu DHL

Edited by ionica77
Link to comment
Share on other sites

Daca selectezi sa iti trimita din De sau din UK, la firma de transport alege-o pe cea mai ieftina, in acest caz DHL.

 

ParcelForce selectezi doar daca comanzi din Hong Kong si nu vrei sa mai platesti tva si nici taxe vamale.

ok mersi asa am sa fac command din DE maine fac comanda pretul este de 320,30e,rama de realocare clima unde gasesc.

Edited by ionica77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Preturile pe site-ul erisin sunt in $ nu in euro ;)

 

Rama relocare nu prea gasesti SH decat daca ai noroc :D In schimb gasesti noua la reprezentanta sau pe forum la 320 lei.

este in partea dreapta pe site unde poti schimba in ce vrei euro,dolari,yeni,etc.

 

Un link te rog pentru ca si eu sunt interesat de produs. Multumesc anticipat

http://www.erisin.com

Link to comment
Share on other sites

este in partea dreapta pe site unde poti schimba in ce vrei euro,dolari,yeni,etc.

 

 

http://www.erisin.com

 

Multumesc. Super ok pretul de 262E + 31E taxe de transport. Fata de ce am gasit pe piata romaneasca este super ok. Cum scap de cheltuielile de iarna care sunt cam mari o sa imi comand si eu. Rama nu am gasit sh dar mai caut...

Edited by Necro_77
Link to comment
Share on other sites

ok mersi asa am sa fac command din DE maine fac comanda pretul este de 320,30e,rama de realocare clima unde gasesc.

 

dupa ce ajunge navigatia si daca iti permite timpul,poti face si un mic tutorial cand o montezi si impresii in privinta calitatii.ma intereseaza si pe mine acest model

Edited by bmwdreamer
Link to comment
Share on other sites

dupa ce ajunge navigatia si daca iti permite timpul,poti face si un mic tutorial cand o montezi si impresii in privinta calitatii.ma intereseaza si pe mine acest model

Am facut la mine pe topic cel putin 10 review-uri. Trebuie doar sa cauti.

 

Spor la citit: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/117209-e46-320d/page__view__findpost__p__2005924

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.