Jump to content

Navigatie e46


circiusorin

Recommended Posts

Cred cĂŁ o sĂŁ comand și eu http://www.erisin.com/erisin-es2246b-7-bmw-e46-4core-car-dvd-gps-player_p557.html :D Trebuie sĂŁ mai cumpĂŁr ceva pe lângĂŁ unitate? VĂŁd cĂŁ nu au camere de marșarier, deci o sĂŁ iau ceva de pe piațĂŁ de la noi.

 

Din experiența voastrĂŁ, cam ĂŽn cât timp ajung coletele de la China people? Sau am alt site de pe care pot sĂŁ dau comanda și sĂŁ vinĂŁ mai repede? :D

la mine a ajuns in 8 zile lucratoare.trimite-le un mail direct celor de la erisin si iti vor face un pret mai mic, asta daca vrei erisin ,plus ca sunt foarte disponibili

Link to comment
Share on other sites

Mie mi au trimis la alegerea mea prin parcel force si nu am platit nimic la vama si am luat navigatia,tuner dvb-t, camera dvr cam,bluetooth elm 327, camera mansarier normala si m a costat cu tot cu parcel force 500 euro

Am uitat plus modem 3g

 

Apropo, pentru cei care aveți deja Erisin-ul, poate rula simultan Waze și radio? Sau Waze și MP3-uri?

Eu nu stiu pentru ca folosesc igo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Voi cam ĂŽn cât timp ați primit tracking number-ul pentru ParcelForce? CĂŁ la mine a trecut o sĂŁptĂŁmânĂŁ de când am fĂŁcut plata și vĂŁd cĂŁ ĂŁștia nu mai rĂŁspund la mail-uri. Ăncep sĂŁ mĂŁ enervez...
Link to comment
Share on other sites

Salut, eu am varianta es9746a cu android 4.4.4 kitkat.

Pot tine radio deschis odata cu waze dar se blocheaza tot dupa un timp.

 

Nu stiu exact de ce dar rezultatul este restartarea sistemului. Nu e placut deloc mai ales ca nu da nicio eroare macar sa stiu unde gresesc.

 

Un alt inconvenient major ar fi faptul ca versiunea de android 4.4.4 nu permite instalarea aplicatiilor in alta parte decat pe memoria interna care se umple imediat fiind deja si sistemul de operare instalat tot acolo.

 

Bomboana de pe coliva este cand folosesc modemul 3g de la digi si pe navigatie pica conexiunea, fiind nevoit sa-l reintroduc in usb pentru a avea din nou net. Deasemenea fiind un build de android custom nu am gasit variante de update de la kitkat.

 

Nu mai am mult pana trag concluzia ca e o porcarie chinezeasca care iti produce mai multi nervi decat satisfactie. Eu am cumparat erisin fiindca dinavinu mi s-a parut nesimtit de scump pentru o masina in care orice upgrade este o pierdere financiara..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Venit, montat si totul pare ok :D

 

Primul lucru care ma deranjeazĂŁ si pe care trebuie sa-l rezolv e faptul ca pe radio nivelul sunetului este mult mai ridicat decat in alte aplicatii, iar asta impreuna cu navigatia strica fengshui-ul. A mai avut cineva problema asta? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.