Jump to content

Ce model de jante sa iau?


gbu

Ce model de jante sa iau pt CLK?  

71 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da uite cum arata 4 .......rau?  :blink:

200841[/snapback]

 

Daca vin la pachet ca Lastunu cu Shogunu, s-ar putea sa fie decizia finala! :)

 

Sper ca weekend-ul asta sa fie un sfetnic bun. Initial vroiam modelul 1, ca sunt clasice. Acuma chiar ca nu mai stiu, mai astept niste voturi ca sunt chiar curios ce iese. Merci de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Daca vin la pachet ca Lastunu cu Shogunu, s-ar putea sa fie decizia finala! :blink:

 

Sper ca weekend-ul asta sa fie un sfetnic bun. Initial vroiam modelul 1, ca sunt clasice. Acuma chiar ca nu mai stiu, mai astept niste voturi ca sunt chiar curios ce iese. Merci de ajutor.

200859[/snapback]

 

Iti manaresc eu sondaju de iei ce imi place mie pana la urma. :)

Link to comment
Share on other sites

mai intai de toate clk-u e una din putinele masini pt care as renunta la bmw. buna alegere :blink:

 

ca jante as alege 1. e de mercedes

 

2 si 4 nu-mi plac ca au bling pe ele

 

3 e prea simplu

 

{edit} cred ca si 3 sunt bune pana la urma (dar aduc prea mult a bmw)

Edited by e46_316i
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa cumperi ce iti place tie mai mult.

201219[/snapback]

 

Pai tocmai asta e problema, chiar nu sunt hotarat deloc. Azi imi place un model, maine altul. De-aia am facut sondajul, sa cer o parere generala. Cine stie, poate ma iluminez, ma loveste inspiratia...

Link to comment
Share on other sites

Pentru bmw GBU sau pentru MB ? :blink:

Pentru bmw primele 3 oricare, pentru MB numai varianta 4 !

Te salut

201292[/snapback]

 

Cine cunoaste stie.....cum am spus si mai sus , eram sigur ca o sa iasa castigatoare la vot varianta 4 ! Sunt superbe si pe un CLK dau incredibil de bine !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.