Jump to content

BMWhat / Carly - diagnoza, testare, verificare, stergere erori, soft-codding


Recommended Posts

Cumpara tu cu 100 euro un soft cand poti sa il iei gratis ... nust ce rost are raspunsul daca tot nu esti de ajutor ... in fine nu are rost sa lungim ca e pacat de Forum sa il murdarim cu prostii ...

Eu mi-am cumparat-o , si am si adaptor original .

Degeaba folosesti daca nu ii toata unlock.

Eu o folosesc ff mult pt e-uri si la f-uri cateodata

Video in miscare . Faci la 3-4 oameni sau prieteni cu bani si ai scos banii .

Nu te juca sa nu ai adaptor original ca se poate strica poate modul sau ceva si apoi ii nasol rau

Aplicatia treaba ta daca o cumperi sau nu dar fara adaptoru orginal nu poti face nimic mai ales la model F

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

avem bemweu si ne tragem pe cur sa cumparam o aplicatie

 

 

Unii posesori de "bemweu", l-au cumparat pentru ca e o marca fiabila, si datorita faptului, (pe termen lung) e posibil sa fie mai ieftina intretinerea decat a altor marci. Nu il detin pentru a arata ca au bani. Si nici toti nu au bemweu fara combustibil sau iPhone fara credit.

Daca pot lua ceva mai ieftin sau gratis, de ce sa nu o fac?

 

A avea BMW nu este o excentricitate!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hai boss, daca ai bemveu trebuie sa arunci cu banii, nu? nu e vorba de bani, daca esti comod dai 100 de euro si te joci cu aplicatia aia, sa fim seriosi, 100 de euro pentru ce? o liceenta de windows e tot pe acolo si nu se compara ca si functionalitate.. In fine, ideea e ca sunt multe alternative mai ieftine, gen cablul + Inpa, DIS sau Rheingold...eu am avut aplicatia cracku-ita si am vazut ce stie, nu merita banii, in plus nu stiu cad de bine face codarile... Neo spunea ca nu e cea mai buna varianta pentru codare..
Link to comment
Share on other sites

Da cu cablu K+DKAN luat de pe net cu 160 LEI (inclus toate programele).Nu a trebuit sa fac nimic la cablu, doar am instalat aplicatia crakuita pe android, am bagat mufa in telefon si asta a fost tot. Incercat cu 2 cabluri pe multe masini.

 

 

Ma frend scuze ca te tot stresez ... eu am k+dcan cablu cu mufa incolora si nu ma lasa sa codez CCC ul la un 535d e60 ... imi spune cand dau pe modulul CCC ca trebuie sa folosesc interfata bluetooth generatia II :( ccc ul l am codat cu ncs expert :) si nu am reusit sa activez codarile din aplicatie la baterie sau dpf sau service etc :( am un galaxy s7 edge si cu faza cu lucky patcher mi se blocheaza telefonul :(

 

inca odata scuze ca pun atatea intrebari :(

Link to comment
Share on other sites

Da cu cablu K+DKAN luat de pe net cu 160 LEI (inclus toate programele).Nu a trebuit sa fac nimic la cablu, doar am instalat aplicatia crakuita pe android, am bagat mufa in telefon si asta a fost tot. Incercat cu 2 cabluri pe multe masini.

Daca tu codezi cic video in miscare cu dkan esti boier !

Sau la F daca poti face ceva ca cere automat generatia 2

Eu am incercat si nu merge codare cic ! Restu merg da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.