Jump to content

BMWhat / Carly - diagnoza, testare, verificare, stergere erori, soft-codding


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

pt f10 trebuie obligatoriu adaptorul gen 2 original? sau este o alta varianta china?

am doar cablul k-dcan+.banuiesc ca nu ma pot conecta cu acest cablu,trebuie un altul?as vrea sa raman la aplicatia mobila,este destul de simplu de folosit.

Link to comment
Share on other sites

pt f10 trebuie obligatoriu adaptorul gen 2 original? sau este o alta varianta china?

am doar cablul k-dcan+.banuiesc ca nu ma pot conecta cu acest cablu,trebuie un altul?as vrea sa raman la aplicatia mobila,este destul de simplu de folosit.

La bmw f ce sa faci cu k dcan ?

La f merge cablu enet - esys , carly cu adaptor Gen2

Link to comment
Share on other sites

Salut am vĂŁzut ca are Ăâ˘i conectare prin cablu merge cu asta? Trebuie sa ii fac punte intre pini? Ămi spune nu usb device connectted când apĂŁs pe cable. fbc1f70ad5b7d644cf6ddbe5516cf494.jpg

 

Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

Nu merge ! Mai ales codarile cic si etc ! Doar cu adaptor

Cablu ala il folosesti cu ncs expert

Link to comment
Share on other sites

am ux X1 E84 2011, ce varianta de Carly ar trebui sa iau?am inteles ca ultima varianta implica si un abonament anual?adaptorul merge cu ambele variante de soft corect?

Sal. Poti folosi ultima varianta postata in topic (BMW Carly 28.26) fara sa platesti nici un abonament anual. Happy coding!!!

 

Salut, mai are cineva prin "kituri" o versiune veche (9.26 sau pe aproape)? Multumesc!

Salut. Din pacate, nu...

Link to comment
Share on other sites

Salutare,cumva aceasta aplicatie are intr-un fel legatura cu BMW-ul in sensul colaborarii celor de la BMW pentru dezvoltarea aplicatiei? Ma gandesc ca o astfel de aplicatie care permite unele codari speciale,gen inregistrarea bateriei,nu s-ar putea fara acceptul clor de la BMW.Voi ce ziceti?
Link to comment
Share on other sites

Salutare,cumva aceasta aplicatie are intr-un fel legatura cu BMW-ul in sensul colaborarii celor de la BMW pentru dezvoltarea aplicatiei? Ma gandesc ca o astfel de aplicatie care permite unele codari speciale,gen inregistrarea bateriei,nu s-ar putea fara acceptul clor de la BMW.Voi ce ziceti?

Aceasta aplicatie nu are nicio legatura cu BMW, in sensul ca ei nu ajuta la dezvoltarea ei - ba din contra sunt impotriva.

Nu este niciun secret in schimb ca o mai folosesc si tehnicienii din reprezentante pentru diverse codari (cel putin la noi).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.