Jump to content

BMWhat / Carly - diagnoza, testare, verificare, stergere erori, soft-codding


Recommended Posts

Vreau sa-mi cumpar o interfat pentru un F25, codare si verificare, merita Carly sau sa-mi iau altceva?Pana la urma la Carly trebuie luata licenta anual pentru varianta full ?

Carly a devenit ceva prea business-friendly, nu user-friendly, cum era la lansare.

 

Pt F25 te descurci foarte bine cu bimmercode si bimmerlink (asta merge doar pe IOS).

Link to comment
Share on other sites

Carly a devenit ceva prea business-friendly, nu user-friendly, cum era la lansare.

 

Pt F25 te descurci foarte bine cu bimmercode si bimmerlink (asta merge doar pe IOS).

 

Pana la urma am cumparat Carly si este buna pentru moment. Am facut mici codari si diagnoza.Din ce inteleg cu bimmercode poti sa codezi mai multe lucruri decat folosind Carly.O sa caut o interfata si pentru celalat soft, care ar fi cea mai buna?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Versiunile mai noi ale aplicatiei merg doar cu adaptor original Carly. gen 2 sau cel Universal.

 

Am schimbat adaptorul usb vechi cu unul vgate mai nou iar carly nu il mai recunoaste deloc. Voi ati Întâmpinat aceastã problemã?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Buna ziua,

Imi poate cineva recomanda un adaptor si o aplicatie Andoid bune pentru BMW 116i E87 pentru a sterge erorile din bord?

Caut o aplicatie pe care ori sa o platesc o singura data ori una crack-uita.

Nu as vrea sa platesc abonamentul de la Carly, de exemplu.

 

Va multumesc anticipat pentru timpul acordat,

O zi buna!

 

Merge si cu alte adapter-e gen Vgate ICar2 sau doar cu cel oficial de la Carly?

Edited by Faragau Sebastian
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Poate sunt colegi interesati de o diagnoza pt uz personal si nu numai. Zilele acestea Carly are promotie limitata - reducere 20% la achizitionarea adaptorului Carly-Accesati linkul urmator https://bit.ly/2M80UsQ si folositi codul "Love20 " inainte de finalizarea comenzii.Valabilitatea promotiei 12 Febr- 14 Februarie 12:00 PM

post-14305-0-67199500-1613207831_thumb.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Promotie limitata la Carly, azi ultima zi: Valabila pana pe 29 Noiembrie la miezul noptii. Folositi linkul urmator: =AT1qDdLDSNgN2ZT3bkqtiXs4nP_Xvd57oMlCoDazYXqwlVHHLHQ5LQTrCvanEow00BihhDeUemcJOzrCsWXQ3XtNQuV5wULLNAfbYtkwfWubJF70wbrtsyYjkEeRuV0_V9whFcVeVxdQ1BgUcv-PPh2kc7g-7JAtIAFvPjjsCbhJGpTxYg"]https://bit.ly/2M80UsQ iar la checkout codul "Black25" pt reducere de 25% la achizitia unu adaptor sau licenta.Succes.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
On 10/15/2022 at 7:13 AM, patrutalex said:
Carly OBD2 v.48.43 [Unlocked]
https://mega.nz/file/JwEWxBjb#SsNEUlmgltpSmFYJzhokDI3V_EMdQxrA1vDm8CMJqq8

Ceva nou la versiunea asta? Apropo am observat ca nu pot fi citite valorile la injectoare sau poate nu stiu eu de unde. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.