Jump to content

Sezonul 2014 - F1


djtaotao

Recommended Posts

Doar ca sa respecte inaltimea maxima al nasului masinii i-au mai tras in sfarc in jos, RedBull e chiar hilar :laugh:

 

E torro rosso, cei de la Merc si Redbull maine le vor prezenta, intr-adevar sunt foarte hilare cu acel "sfarc"!

Ps: Cel mai mult imi place Ferrari, sper ca si Merc-ul sa arate bine, bineinteles din cauza favoritului, Hamilton!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Cum arata arata, dar ce ne facem cu RDS-ul, ca nu vor mai transmite ei F1. Dupa cum probabil stiti, drepturile de transmitere pentru urmatorii doi ani au fost preluate de Dolce. Mie unul imi vine greu sa ma mut la Romtelecom, o data pentru ca inca mai am contract valabil cu RCS, iar doi nu am nici un chef sa fiu nevoit sa folosesc un Receiver..nu mi-a placut niciodata solutia asta, iar la Romtelecom/Dolce nu se poate fara. Voi la ce solutii v-ati gandit? Edited by Schumi
Link to comment
Share on other sites

Cum arata arata, dar ce ne facem cu RDS-ul, ca nu vor mai transmite ei F1. Dupa cum probabil stiti, drepturile de transmitere pentru urmatorii doi ani au fost preluate de Dolce. Mie unul imi vine greu sa ma mut la Romtelecom, o data pentru ca inca mai am contract valabil cu RCS, iar doi nu am nici un chef sa fiu nevoit sa folosesc un Receiver..nu mi-a placut niciodata solutia asta, iar la Romtelecom/Dolce

nu se poate fara. Voi la ce solutii v-ati gandit?

 

Pe internet prietene Schumi! Asta e...

Link to comment
Share on other sites

Voi la ce solutii v-ati gandit?

 

Mda, nasol moment. Nu trec la Dolce...

Solutii: ma uit Magyar M1 sau la RTL, ocazie cu care imi mai perfectionez limba germana, si/sau in reluare, de pe "surse".

Ma gandesc ca ar trebui sa existe si solutii PPV, like this one: The Sky Sports Day Pass lets you watch all six channels for 24 hours for just Pounds 9.99.

 

LE: shit, Available in UK only.

Edited by djtaotao
Link to comment
Share on other sites

SoluÞia cu Sky online funcÞioneazã doar pentru UK ºi Irlanda de Nord. Chiar astãzi am discutat pe serviciul lor de customer chat cu un reprezentant de-al lor ºi mi-a confirmat cã nu se poate vedea din RO, nici mãcar contra-cost. Singura soluÞie pentru live decentã rãmâne RTL cred.

 

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ce mi-am cumpĂŁrat un TV Sony cu ĂŽnregistrare pe HDD cĂŁ sĂŁ ĂŽmpac și capra și varza, ĂŽn sensul cĂŁ sĂŁ mai ies și cu soția, sĂŁ nu stau duminica doar la TV, o duminicĂŁ F1 cealaltĂŁ MotoGP. Pe grila digitalĂŁ de la RDS RTL nu este HD deci cam nasol momentul. Oricum ei (RDS) nu au zis nimic de faptul cĂŁ nu vor mai transmite F1 cea ce nu e corect, mai ales cĂŁ nu cred cĂŁ ei nu știau, ĂŽncĂŁ de anul trecut cĂŁ nu mai au licențĂŁ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.