Jump to content

CUMPAR E46 NFL 2.0 M52


alexwrc

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut.

 

Vezi daca te intereseaza un e46 FL din 2004, motor 1995cmc cod 20-4D-4 de 150CP cu 6 trepte.

Am anuntul cu masina si aici si pe autovit, mercador, etc la 6.666euro. (cu pretul asta e usor sa o gasesti :thumbsup: )

 

Masina nu a fost niciodata lovita, revopsita, etc. Masina este foarte frumoasa, cel putin interiorul este ca nou.

La exterior mai sunt mici puncte pe usi de la usile vecinilor sau de la pietre, dar nimic grav.

Merge f bine, carte service pana la 150.000km.

 

0742.142.666 - Pitesti.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Vezi daca te intereseaza un e46 FL din 2004, motor 1995cmc cod 20-4D-4 de 150CP cu 6 trepte.

Am anuntul cu masina si aici si pe autovit, mercador, etc la 6.666euro. (cu pretul asta e usor sa o gasesti :thumbsup: )

 

Masina nu a fost niciodata lovita, revopsita, etc. Masina este foarte frumoasa, cel putin interiorul este ca nou.

La exterior mai sunt mici puncte pe usi de la usile vecinilor sau de la pietre, dar nimic grav.

Merge f bine, carte service pana la 150.000km.

 

0742.142.666 - Pitesti.

din pacate nu ma intereseaza diesel!!!sory.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

de ce? crezi ca de aceea nu da buzna lumea ,ptr. ca nu stie ce buget am?

Nu e vorba de asta, pana la urma e anuntul tau si faci ceea ce doresti.

Eu consider ca e ok sa si scrii ce suma de bani ai, ca omul sa stie daca sa-ti faca o oferta sau nu. Asa gandesc eu, e insa o simpla parere personala.

Numai bine!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de asta, pana la urma e anuntul tau si faci ceea ce doresti.

Eu consider ca e ok sa si scrii ce suma de bani ai, ca omul sa stie daca sa-ti faca o oferta sau nu. Asa gandesc eu, e insa o simpla parere personala.

Numai bine!

nu este nici o suparare,dar eu cred ca daca cineva are o masina de vinzare si intruneste conditiile cerute (inmatriculata,taxa,proprietar,MOTORIZARE,etc)iti da un semnal ,ptr. ca nu are ce pierde.daca masina pe care o are este super OK si eu pot mari bugetul pe masura ofertei ,de acea nu mi se pare foarte important sa afisezi bugetul.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
salut as vrea sa redeschid acest topic deoarece un cocalar cu jeep a considerat ca semnul STOP nu se preteaza la statutul lui de smecher si la noul lant de caine(pardon ,de aur)cumparat,asa ca noua mea achizitie este pe dreapta in service asteptind asiguratorul de cacat sa dea o solutie in acest dosar.asa ca am inceput sa caut E46 2.0 NFL,M52,INMATRICULAT ,TAXA PLATITA,PROPRIETAR IN ACTE,FARA TUNING SAU ALTE CASCADORII,la un pret realist din bucuresti sau imprejurimi.
Link to comment
Share on other sites

salut as vrea sa redeschid acest topic deoarece un cocalar cu jeep a considerat ca semnul STOP nu se preteaza la statutul lui de smecher si la noul lant de caine(pardon ,de aur)cumparat,asa ca noua mea achizitie este pe dreapta in service asteptind asiguratorul de cacat sa dea o solutie in acest dosar.asa ca am inceput sa caut E46 2.0 NFL,M52,INMATRICULAT ,TAXA PLATITA,PROPRIETAR IN ACTE,FARA TUNING SAU ALTE CASCADORII,la un pret realist din bucuresti sau imprejurimi.

 

Ba tu vb serios ?! :)) cauti masina destul de rara dar ti se si intampla lucruri destul de rare ...un caz rar intalnit :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.