Jump to content

Vand BMW 330xd 2009 LCI


F10

Recommended Posts

dragi colegi,nu inteleg de ce asa multe contre intre noi,urmaresc de 8 ani acest forum dar parca se agraveaza problemele pe an ce trece...

 

omu e liber sa ceara pe masina lui cit vrea si asa cum a zis chiar el va vedea piata cit ofera...eu ca pasionat bmw de multi ani nu stiu ce sa zic...un xdrive 2,0 se vinde pe la 11000 cu euro5 ...si nu cred ca motoru de 3000 aduce o diferenta de 8000 in plus huh...

  • Like 4
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

dragi colegi,nu inteleg de ce asa multe contre intre noi,urmaresc de 8 ani acest forum dar parca se agraveaza problemele pe an ce trece...

 

omu e liber sa ceara pe masina lui cit vrea si asa cum a zis chiar el va vedea piata cit ofera...eu ca pasionat bmw de multi ani nu stiu ce sa zic...un xdrive 2,0 se vinde pe la 11000 cu euro5 ...si nu cred ca motoru de 3000 aduce o diferenta de 8000 in plus huh...

 

Eu nu am vazut xdrive LCI decent sub 15.000.

Si la 11.000 nu stiu ce LCI ai putea cumpara, fie el chiar si 318d sau 320d.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sa fiu on topic...pt cel ce a deschis topicul

se poate posta VIN ul aici?

Poze cu interiorul ...starea scaunului de la sofer...volanul...

Km ~ 180 000 ? service facut ca la carte. Ultimul service facut cand si unde?

...nu cred ca am vazut scris...deci..este luata de noua? de unde? Afara sau romania? ...sau second? Din ce an in tara...la cati km a intrat in tara?...cati proprietari pe cartea de romania...

Inafara de discuri..placute si ulei ce a mai schimbat la ea? ambreiaj...volanta?..termostate..baterie...brate...orice...

Merci..

Edited by rbu_tuninq
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dotari:

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles S1CBA CO2 Umfang CO2 package S1CDA Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration S203A Allradantrieb 4-wheel drive S205A Automatikgetriebe Automatic transmission S216A Servolenkung-Servotronic HYDRO STEERING-SERVOTRONIC S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel S2S1A BMW LM Rad Sternspeiche 286 BMW LA wheel, star spoke 286 S319A Integrierte Universal-Fernbedienung Integrated universal remote control S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering S322A Komfortzugang Comfort access S403A Glasdach elektrisch Glass roof, electrical S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory S464A Skisack Ski bag S465A Durchladesystem Through-loading system S481A Sportsitz Sports seat S488A Lordosenstütze Fahrer u. Beifahrer Lumbar support, driver and passenger S493A Ablagenpaket Storage compartment package S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger S4ABA Edelholzausführung Nussbaumwurzel Fine wood trim burr walnut S4AEA Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC) S521A Regensensor Rain sensor S522A Xenon-Licht Xenon Light S524A Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S544A Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function S563A Lichtpaket Light package S5ACA Fernlichtassistent High-beam assistant S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional S612A BMW Assist BMW Assist S614A Internet Vorbereitung Internet, preparations S615A Erweiterte BMW Online Information Expanded BMW Online Information S616A BMW Online BMW Online S620A Spracheingabe Voice control S633A Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business S676A HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system S698A Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD S6AAA BMW TeleServices BMW TeleServices S6ABA Steuerung Teleservices Control for Teleservices S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel S761A Individual Sonnenschutzverglasung Individual sunshade glazing P7R7A Innovationspaket Innovation package P7RSA Paket Comfort Package Comfort S7SPA Navi Professional/Handyvorber. Bluetooth Nav Professional/cellph. prep. Bluetooth L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany S850A Zusätzl. Tankfüllung Export Additional Export tank filling S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec. S8SPA Steuerung COP Control unit COP

 

Adusa din Germania in 2011 iunie, singur proprietar in tara, in Germania a fost masina printesei Princess of Thurn and Taxis ,

E in tara de la 92000km, ea a costat 27000, detin factura ,luat de la reprezentanta BMW Premium Selection

Schimbat doar ulei filtre discuri frane, toate la Banat Car, am trecut tot in cartea de service.

 

Edited by F10
  • Like 4
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Cate baliverne pot debita unele persoane. Nu stiu de ce se mai streseaza cineva sa puna masina aici la vanzare ca oricum doar se vorbeste. As dori si eu sa vad cati dintre dumneavoastra ati platit peste 15000 euro pe masina ?

 

Multi de pe forum au platit, chiar si mai mult.

Cei care zici tu ca spun "baliverne" ajuta, chiar destul de mult. Spun asta ca si eu sunt in cautare de un 330xd e90 e92 ca a doua masina.

Este cumva a ta fosta "printesa" de te simti oarecum lezat ?

Edited by Chinezupwnz
  • Like 2
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.