Jump to content

Vand BMW 330xd 2009 LCI


F10

Recommended Posts

Nu ai mai verificat pretul anterior, care era de fapt ultima postare...tot a ta :)

 

Chiar nu!:rolleyes: Masina mai e undeva expusa la vanzare,mi s-a spus ca acolo au scazut pretul la 17500, am intrat si eu aici si am trecut, nu am mai verificat ultimul post incredibil nu?

 

Tu ce mai faci?:D

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...

unii comenteaza doar doar sa faca si ei impresie pe forum cum fac la chioscul de la colt,cand parheaza masina si lasa portiera deschisa larg sa se auda muzica tare din sistemul default ... sfat: daca nu stiti ce inseamna sa iei o masina cu km putini ,abtineti-va la comentarii.

 

pentru proprietari :usor usor va apropiati de pretul real de vanzare . Spor ca e o masina frumoasa din ce vad !

 

 

 

le: sau isi pun becuri verzi/albastre la angel-uri :)

Edited by Bigmoon
  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pai cum , odata ce cumperi ceva si e pe numele tau, tu vei plati impozit anual pe el, poate numa pe anul in care vinzi, cine stie.

Daca impozitul pentru masina a fost platit in anul 2016 de catre actualul proprietar, acesta se va transfera la viitorul proprietar. Deci viitorul proprietar nu mai plateste nimic anul acesta dar va plati in anii urmatori (pana acum daca vindeai masina ti se restituia restul de impozit sau acoperea altele). Este o lege noua :)

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.