Jump to content

Schimb jante 16 cu 17


Silviu G

Recommended Posts

Salut,nu le vinzi?Si dacã da in ce stare se prezintã la zgârieturi?

 

 

Starea estetica e foarte buna,,,nu au zgarieturi ,crepaturi sau alte defecte....sincer nu stiu cati bani fac...zi tu un pret...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

e produsul tau...cred ca evaluarea cea mai buna o poti face tu...daca vrei sa iti cumperi ulterior altele k siguranta trebuie sa sti preturile de pe piata...

deci...oare cu cat crezi k ai vrea sa le vinzi ? :shifty: ... le vinzi k cauciucuri sau nu ?... pretul k si fara ?

 

oare se poate o poza k fiecare janta in parte pt a se vedea mai bine ? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

e produsul tau...cred ca evaluarea cea mai buna o poti face tu...daca vrei sa iti cumperi ulterior altele k siguranta trebuie sa sti preturile de pe piata...

deci...oare cu cat crezi k ai vrea sa le vinzi ? :shifty: ... le vinzi k cauciucuri sau nu ?... pretul k si fara ?

 

oare se poate o poza k fiecare janta in parte pt a se vedea mai bine ? :shifty:

 

O sa fac maine la lumina poza cu fiecare in parte...le-as da fara cauciucuri pt ca am 2 noi si 2 aproape noi...si vreau sa le pun pe jante de tabla pt la iarna....maine cand revin cu pozele iti zic si un pret...ma mai gandesc pana atunci :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.