Jump to content

530d F07 GT


Acero99

Recommended Posts

Privita din lateral eu o vad ca pe un X6 dar la o alta scara bineinteles, chestie de gusturi...(si imaginatie).

Sincer, mie-mi place dar cel mai important e ca-i place posesorului.

S-o stapanesti sanatos!

Link to comment
Share on other sites

pentru pachetul M cred ca o sa apelez la Alex Teile , trebuie sa il intreb cat o sa coste toata distractia , am aruncat un ochi pe ETK si sunt destul de multe piese

Te duce o mie si ceva...pentru "linistea ta" :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ace,ai gasit o masina super : arata impecabil interior si exterior,are o gramada de dotari,motorul este unul foarte eficient si puternic,cred si sper ca este ce ti-ai dorit ( exceptand faptul ca este diesel,dar in curand te vei obisnui sunt sigur ) Sa te bucuri de ea cat mai mult timp si sa fie cu noroc :drinks:
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@FRE - Ms ! trebuie sa discutam noi o data cand ai timp , am vazut ceva interesant la Hartge ( stiu ca tu ai ceva exp cu tunerul asta ) , dar mai incolo putin prin toamna asa

290 / 640

Edited by FRE
Link to comment
Share on other sites

EDC + Adaptive Drive + Active Seats

 

astea si transforma un vapor intr-o masina atat de manevrabila si usoara, pe langa altele evident, insa astea dau plusul necesar care fac diferenta in cazul maselor mari, o suspensie clasica nu poate face tot ce face EDC+Dynamic Drive, la mine cu jantele pe 20 si nici nu se simt denivelarile pe care alte masini le simt cu jante mai mici, ca sa nu mai zic de body roll care la o masina de 2T+ e mare, insa mult diminuat de dynamic drive, o sa fie tare greu dupa daca la urmatoarea nu o sa le mai ai :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Volan cu padele de M am eu daca vrei :))

 

am vazut acum , arata ca noi si pretul este f f bun , daca iti mai ramane o bucata ( si mai raman si eu cu ceva bani ) dupa ce cumpar jantele ramane sa ne auzim

 

@YMC - este un model destul de comun , dar nu arata rau deloc , am vazut chiar un GT live pe Stefan Cel Mare cu rotile astea , dar parca nu au efectul acela "wow"

Link to comment
Share on other sites

alea pentru X'uri sunt prea late si prea grele , alea pe 21 de 7er E65 sunt foarte apropiate ca specs doar ET-ul pe spate e prea mic , latimea si greutatea sunt conforme

 

style 128 7er E65 ff.

9x21 front 245/35R21 ET 24

 

10x21 rear 285/30R21 ET 24

 

style 312 5er GT F07

 

8,5x21 front 245/35R21 ET 25 16,40kg

 

10x21 rear 275/30R21 ET 41 16,60kg

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

Multam' pentru urari ,

 

Lista prioritatilor este cam asa :

 

- jante

- sport shifter

- covorase noi

- pachet M

- volan M cu padele

 

Pachetul M daca il cumpar OEM exista posibilitatea sa vina vopsit direct in codul de culoare al masinii ?

@mdln - din pacate style 128 pe 21 cu offseturi de seria 7 au un ET prea mic pe spate , alea de fata sunt oke

Felicitari pentru masina! Geniala lista dotarilor.

 

Cat priveste intrebarea ta exista posibilitatea sa comanzi pachetul M deja vopsit in culoarea masinii dar nu stiu daca se renteaza pentru ca iesi mult mai scump decat daca l-ai vopsi tu apoi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.