Jump to content

Vânzare diverse piese E46 FL


Recommended Posts

DupĂŁ cum unii dintre voi știu, am cumpĂŁrat o mașinĂŁ de Anglia, un 330D FL, pentru ca sĂŁ ĂŽnlocuiesc motorul meu de 2.0L.

De celelalte piese nu prea am nevoie așa cĂŁ le scot la vânzare.

Mașina are interior de piele gri cu scaune sport, plafon negru, 4 geamuri electrice, CD player bussines, shadow line la exterior, discuri ventilate și gĂŁurite pe fațĂŁ (nu știu dacĂŁ sunt OEM), etc.

Nu vreau sĂŁ fac o listĂŁ nesfârșite cu piese disponibile ca sĂŁ vĂŁ plictisesc așa oricine are vreo solicitare e bine venit.

VĂŁ mulțumesc anticipat pentru interes.

P.S. PânĂŁ acum am dat capota fațĂŁ, canalele de aer și o macara geam spate dreapta.

Link to comment
Share on other sites

DupĂŁ cum unii dintre voi știu, am cumpĂŁrat o mașinĂŁ de Anglia, un 330D FL, pentru ca sĂŁ ĂŽnlocuiesc motorul meu de 2.0L.

De celelalte piese nu prea am nevoie așa cĂŁ le scot la vânzare.

Mașina are interior de piele gri cu scaune sport, plafon negru, 4 geamuri electrice, CD player bussines, shadow line la exterior, discuri ventilate și gĂŁurite pe fațĂŁ (nu știu dacĂŁ sunt OEM), etc.

Nu vreau sĂŁ fac o listĂŁ nesfârșite cu piese disponibile ca sĂŁ vĂŁ plictisesc așa oricine are vreo solicitare e bine venit.

VĂŁ mulțumesc anticipat pentru interes.

P.S. PânĂŁ acum am dat capota fațĂŁ, canalele de aer și o macara geam spate dreapta.

salut omuule... pune poze cu masina sa vedem cum arata

Link to comment
Share on other sites

salut omuule... pune poze cu masina sa vedem cum arata

SĂŁ trĂŁiești prietene!

Greșeala pe care am fĂŁcut-o marți nu o mai fac și mi-o asum.

Vis-a-vis de poze cu mașina, nu se considerĂŁ abatere de la regulament? Nu trebuie sĂŁ treacĂŁ 7 zile pentru un nou post din partea mea?

Ai rezolvat mașina marți?

Link to comment
Share on other sites

SĂŁ trĂŁiești prietene!

Greșeala pe care am fĂŁcut-o marți nu o mai fac și mi-o asum.

Vis-a-vis de poze cu mașina, nu se considerĂŁ abatere de la regulament? Nu trebuie sĂŁ treacĂŁ 7 zile pentru un nou post din partea mea?

Ai rezolvat mașina marți?

nu stiu daca e abatere sau nu.... mai stai atunci nu te grabi.... masina e brici acum.... clima perfect functionala si am schimbat si bucsile de la timonerie... alta viata acum cu levieru in mana... in rest benizina sa fie....

 

ce greseala ai facut?

Link to comment
Share on other sites

Culoarea este albastru metalizat parca mystic, dar nu as⢠vinde aripa fata pentru ca are rugina pe buza. Totusi pot sa-ti trimit o poza daca vrei.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Edited by Rcc-67
Link to comment
Share on other sites

o vreau eu daca este mysticblau si un pret te rog

Imi dai o adresa de mail sa-ti trimit poza cu aripa fata stanga.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Edited by Rcc-67
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.