Jump to content

Vânzare diverse piese E46 FL


Recommended Posts

Corect din partea mea ar fi sa-ti trimit poze cu interiorul Ăâ˘i apoi sa discutam preĂâşul care va fi unul corect pentru ambele pĂŁrĂâşi. Din pacate pana vineri sunt plecat din oras. Te caut eu cum ajung acasa.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ca urmare a montĂŁrii unui volan cu padele am de vânzare un volan tapițat, ĂŽn stare perfectĂŁ. Având ĂŽn vedere cĂŁ ĂŽn momentul retapițĂŁrii volanului am ĂŽnlocuit și manșonul de la schimbĂŁtor respectiv cel de la frâna de mânĂŁ aș prefera sĂŁ le vând la set. Prețul este de 1100 RON pentru toate 3 piese. Volanul a fost pe mașina mea pânĂŁ acum 4 luni, de atunci stĂŁ ĂŽn casĂŁ.

Mai sunt de vânzare și cele 2 faruri cu xenon funcționale și fĂŁrĂŁ prinderi rupte, cd player prevĂŁzut cu funcția mode, panou climatronic, calculatorul de DSC+ABS, modulul de airbag, 2 oglinzi retrovizoare (meritĂŁ doar fiindcĂŁ mașina a avut shadow line) altfel dacĂŁ cineva le vrea voi face poze cât mai ĂŽn detaliu cu ele, precum și o oglindĂŁ interioarĂŁ electrocromicĂŁ. Mai am și 4 senzori de parcare și modulul aferent. Aceste repere sunt de pe o mașinĂŁ de Anglia, mai puțin calculatorul de ABS+DSC care este de pe mașina mea E46 320D FL.

 

 

http://thumbnails112.imagebam.com/36633/f04f84366321151.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sal , m-ar interesa planetarele fata daca s-ar potrivi pe masina mea un e46 FL 330 x d ?

Spre rușinea mea nu știu care sunt planetarele fațĂŁ, având ĂŽn vedere cĂŁ mașina mea nu avea decât tracțiune spate.

Link to comment
Share on other sites

buna

 

Mai aveti volanul de pe masina?cel de pe cea de anglia?

un pret va rog si un nr de telefon

Nu-l mai am, e de vânzare cel din poză. Acum eu am pe mașină un volan cu padele de aceea îl vând pe acesta.

Edited by Rcc-67
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mi-au rĂŁmas la vânzare volanul, farurile, calculatorul de ABS+DSC și CD-playerul cu funcția mode. Pozele cu respectivele repere pot și gĂŁsite ĂŽn posturile anterioare.

Volanul 900 RON

Faruri 850 RON

CD-player 300 RON

Calculator ABS+DSC 300 RON

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am de vânzare intercooler-ul de pe 330D este exact ca cel de 320D.

Ăl vând pentru cĂŁ fac upgrade la intercooler și numai am ce face cu el.

Prețul e 300 RON.

P.S. Valabil ĂŽn continuare oferta referitoare la volan 900 RON și cele 2 faruri OEM cu xenon.

Mai am de vânzare și furtunele de pe traseul de intercooler și EGR-ul (modelul cu cuplare rapidĂŁ a furtunului).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am de vânzare intercooler-ul de pe 330D este exact ca cel de 320D.

Ăl vând pentru cĂŁ fac upgrade la intercooler și numai am ce face cu el.

Prețul e 300 RON.

P.S. Valabil ĂŽn continuare oferta referitoare la volan 900 RON și cele 2 faruri OEM cu xenon.

Mai am de vânzare și furtunele de pe traseul de intercooler și EGR-ul (modelul cu cuplare rapidĂŁ a furtunului).

salut,cat este furtunul de la intercooler ,primul care vine de la egr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.