Jump to content

achiziție e 60 2007-2009


ionut jonny

Recommended Posts

Salut. As dori câteva ĂŽndrumĂŁri cĂŁtre achiziția unui e 60 520/525 ani 2007-2009. Ce motor este pe modelul 525 de 2500 sau 3000? Aștept pĂŁreri nu polemici

 

Indrumari catre achizitie: autovit.ro, olx.ro, tocmai.ro, mobile.ro

 

Pe e60 525 (ian si feb 2007) - 2500 cmc

Pe e60 525 (incepand cu martie 2007) - 3000 cmc

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am avut probleme serioase cu a mea(3.0dA), am schimbat releu de bujii, bujii, baterie, IBS.

 

Trebuie sa te uiti la galeria de evacuare sa nu fie fisurata si galeria de admisie sa nu aiba joc in clapete.

 

In rest masina e ok, succes la achizitie!

 

 

Link to comment
Share on other sites

inca cred ca este un topic la vrajeala...

 

dar:

 

1: daca o bagi pe bulgaria, sincer nu se stie cat va mai tine. de ceva ani se incearca blocarea autoturismelor cu nr de bg, si din cate am auzit, doar inmatricularea a ramas ieftina la bulgari. asigurarea a crescut destul de mult.

 

2: sa stii ca e60 au foarte multe erori, nu exista zii sa nu pui tester pe ea si sa nu iti dea eroare la ceva, baterie, faruri, becuri, centuri etc.

 

asa ca daca o pui pe tester inainte sa o cumperi sa nu te sperii de ce vezi acolo. majoritatea erorilor apar asa, ca sa nu se plictiseasca proprietarul!

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.