Jump to content

Vand sistem audio pentru E91 Lci


Recommended Posts

Vand Sistem audio compus din

- Statie Auto Magnat Rave 220, specificatii: Mosfet + Super Bass Technology, 2 x 150 W RMS, 1 x 300 W RMS Punte

- Subwoofer Kenwood KFC- W112S, Size 11. 81" 90 db. putere 800 wati, frecventa 800 hz

- Cablajul aferent

- Convertor frecvente joase

- PLACA OSB TAIATA IN FORMA PORTBAGAJULUI, TAPITATA

 

Motivul pentru care am ales acest sistem si aceasta confirguratie este ca astfel subwooferul si statia nu ocupa spatiu din portbagaj. Mai mult, oricum se poate indeparta placa si difuzorul, deconectand cablurile. Sunetul este foarte bun, nu este ceva de gen competitie, dar se simte o mare diferenta la calitate fata de sistemul de baza.

 

 

post-51887-0-94173400-1408549104_thumb.jpg

post-51887-0-65926500-1408549162_thumb.jpg

 

Se poate incerca pe masina pana la 1 septembrie.

 

Pret 450 lei.

 

post-51887-0-17919100-1408549726_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nimeni nu este interesat de o imbunatatire a calitatii sunetului fara sacrificarea spatiului din portbagaj? Cei care au ascultat sistemul live, au crezut cu totii ca am subwoofer normal, cutie sau tub.

Update pret : 350 lei

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut,

 

Am fost foarte ocupat, de aceea nu am raspuns pana acum.

Placajul, inainte de tapitare a intrat la fix in locul lui din portbagaj. Dupa tapitare, intra un pica mai greu, dar, datorita acestui fapt, precum si datorita greutatii difuzorului, care este prins direct pe placaj, acesta nu vibreaza si sunetul este foarte clar, comparabil cu un tub sau lada de bas.

Placajul inchide practic "cutia" formata din spatiul de depozitate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.