Jump to content

Vand Bmw E90 320d


cristy7610

Recommended Posts

Vand Bmw 320d,163 cp

 

Fabricatie:2006

Data primei inmatriculari: 2009

Rulaj: 220,000 km

Combustibil: diesel

Motor: 1995 cm³ (Putere 163 CP)

Transmisie: manuala 6+1 trepte

Norma Euro: euro4

Culoare:Grey Saphire

Numari de usi: 4/5

Tara de origine: Germania

Tara inmatricularii: Romania

 

 

Masina este foarte ingrijita ,din toate punctele de vedere, reviziile efectuate la maxim 10.000km,nu a suferit accidente.La 180k schimbata turbina cu una noua originala.Amortizoare +arcuri Eibach prokit,jante pe 19 originale Bmw,pachet M exterior,navigatie mare,dublu climatronic,senzori de parcare,bi-xenon,optiunea Follow Me Home,oglinzi incalzite,senzori ploaie,lumini,presiune roti,sistem audio HI-FI +aux,filtru de particule,volan piele cu comenzi,

Sunt interesat si de schimb cu e90 330d,acesta fiind si motivul ptr care o vad.

 

 

VIN :PY62188

PRET:8700 Euro.Taxa Platita si nerecuperata.

 

Tel:0723665913

Deocamdata nu sunt in tara,ajung dupa 28 August.Imi puteti scrie aici,sau PM.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Astazi am obtinut adeverinta ANAF, si surprizaa!!! Taxa auto a fost recuperata de fostul proprietar!! Inainte sa depun cererea,l-am sunat si mi-a spus ca taxa e nerecuperata 100%,acesta fiind si motivul ptr care am spus la inceputul anuntului....greseala mea e ca am mers pe incredere :(

Cred ca masina va ramane mult timp la mine,deoarece ar trebui sa scad costul acestei taxe si sincer sa fiu nu prea stiu cat inseamna.O sa ma uit diseara pe net ...

Intre timp masina va primi un detailing profesional,interior-exterior(polish profesional,polish faruri+ folie LLUMAR,detailing motor,jante,tratament ptr partile din cauciuc si plastice,curatare instalatia de aer conditionat.

Deja am comandat :

-set amortizoare Bilstein(cele actuale au 45.000km)

-set brate directie fata,superioare-inferioare

-flanse amortizoare

-capete de bara

-bielete antiruliu

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare prea de tot rahatul pretul,prea mic...in aceeasi situatie sunt si eu,dar a mea e automata,si taxa e 1500..dupa ce ai bagat atatia bani in ea,eu nu as da o asa pe nimic...

 

Ai dreptate,pretul este prea mic,dar am gasit o masina care imi face cu ochiul....daca nu reusesc sa o dau saptamana asta,masina se va scoate de la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Astazi am finalizat si detailing -ul ..Ce pot sa spun..m-am reindragostit de masina mea :)Seful de la acest atelier este un foarte bun prieten cu directorul de la reprezentanta Bavaria Constanta,drept urmare l-a chemat sa-mi vada masinuta...A ramas placut impresionat de masina,evident mie mi-a crescut inima..Parca nu prea as mai da-o la banii astia...
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut, marti ajung in constanta sa mai vad un BMW. Exista vreo sansa sa o vad si pe a ta ? Sunt interesat in a cumpara, mai ales ca masina este recomandata de multi dintre colegii de pe forum.

 

Trimite-mi un pm cu numarul de telefon.

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.