Jump to content

Cine are E90/E91 si de care?


tzucul

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Aris la cati km schimbi uleiul?Ai facut prima revizie?Eu am luat-o noua din Germania iar tipul de acolo imi spunea ca ea (masina) o sa ma anunte cand trebuie sa ai schimb uleiul.Eu m-am gandit sa il schimb la 25.000km si sa nu astept pana imi spune masina cand vrea alt ulei.Mentionez ca nu am nici o vizita facuta la service. Edited by tzucul
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Aris la cati km schimbi uleiul?Ai facut prima revizie?Eu am luat-o noua din Germania iar tipul de acolo imi spunea ca ea (masina) o sa ma anunte cand trebuie sa ai schimb uleiul.Eu m-am gandit sa il schimb la 25.000km si sa nu astept pana imi spune masina cand vrea alt ulei.Mentionez ca nu am nici o vizita facuta la service.

219192[/snapback]

 

Scuze de intarziere.

Eu am luat-o din Belgia la 35000km din reprezentanta BMW si la fel mi-au spus si mie cu schimbul.Am fost si la Timisoara in service si la fel mi-au zis cand zice computerul dar poti sa intri in computer si vezi cat iti arata.Nu stiu ce sa zic nici eu.

Link to comment
Share on other sites

eu am facut revizia la AB acum 2 saptamani la 22.000km, asa cum "mi-a spus" computerul masinii, si m-a costat f.putin 500RON. in rest sunt f.f.f.multumit de masina :blink:  :)  :)

223763[/snapback]

Si eu sant foarte multumit,este ireprosabila.Am luat-o la 35000 km din Belgia de la BMW (Premium Selection) cu garantie 2 ani si am ajuns cu tot(avion, taxa de imatriculare etc.) la 21000Euro.

Tu la ce pret ai ajuns cu ea?

Link to comment
Share on other sites

A mea a fost 29.000 eur la Bmw Germania cu 15.000km la bord,1 an vechime,garantie 2 ani pretul de noua pentru masina mea a fost de 42.000 eur cu optionale.Inca nu am facut prima vizita la service pentru revizie dar sper sa nu am probleme cu cei de la AB pentru ca vreau sa stau langa masina cand se fac aceste operatiuni exact ca in Germania.
Link to comment
Share on other sites

da. am schimbat cesurile d bord ca oscila acul d la turometru. am avut prob cu bancheta spate scartaia. si senzorul d prezenta din scun dreapta fatza. prima revizie ma atentionat la 24000, am mers tare cu ia si am dat in ea, ei au spus ca asta e motivul d nu a fost la 30000 pt ca am un prieten care merge ff incet cu i a si o face la 32000. a doua la 52000 m a atentzionat m a costat 7mil. prima nu stiu in jur d 5 parca.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.