Jump to content

Modul Bluetooth COMBOX CIC BMW E90 E91 E92 E93 E60 E61 E81 E82 E87 E84


InSidE

Recommended Posts

Vand modul bluetooth combox pentru BMW seria 3 E90 E91 E92 E93 , seria 5 E60 E61 , seria 1 E81 E82 E87 E88 si X1 E84

 

Cu acest modul se poate activa optiunea de internet pe masina.

 

 

pret 250€ ( montaj, codare, activare internet si mufa noua pentru trecerea de la TCU/MULF la COMBOX incluse in pret )

Link to comment
Share on other sites

Ai cumva niste screenshot-uri, sa vad si eu ce face? Doar ce am montat CIC-ul.

 

Nu am screenshot, dar in afara de functia de bluetooth, stie audio streaming ( conectezi telefonul prin bluetooth si redai melodiile in sistemul audio al masinii ), activare internet + browser in CIC, mesajele si contactele din telefon le afiseaza pe CIC, poti sa pui USB in cotiera si sa asculti muzica de pe stick, fara sa mai copiezi muzica pe hard.

Edited by InSidE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu am screenshot, dar in afara de functia de bluetooth, stie audio streaming ( conectezi telefonul prin bluetooth si redai melodiile in sistemul audio al masinii ), activare internet + browser in CIC, mesajele si contactele din telefon le afiseaza pe CIC, poti sa pui USB in cotiera si sa asculti muzica de pe stick, fara sa mai copiezi muzica pe hard.

 

Deci la mine functioneaza toate aceste functii... cum naiba... cred ca am asa ceva si nu stiam? Of, ce ma enerveaza... mai am de invatat... deci in afara de internet & browser, merg toate, exact cum le-ai descris. Cu USB-ul din cotiera, corect.

Link to comment
Share on other sites

Deci la mine functioneaza toate aceste functii... cum naiba... cred ca am asa ceva si nu stiam? Of, ce ma enerveaza... mai am de invatat... deci in afara de internet & browser, merg toate, exact cum le-ai descris. Cu USB-ul din cotiera, corect.

 

Ai MULF2, care are si USB din cotiera, dar are niste limitari la citirea fisierelor, de asemenea nu cred ca stie de bluetooth streaming :)

 

Combox s-a introdus din 09/2010

Edited by InSidE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.