Jump to content

dezmembrez bmw e90 facelift 318 2009


danwmb

Recommended Posts

Scrumiera o mai ai ?? Care este pretul ei??

care din ele fata sau spate??sunt,cat oferi??

 

are buzunarul deasupra scrumierei din spate?

pres sofer cel de cauciuc combinat cu mocheta ai

nu stiu dc buzunar zici,in spate vine scrumiera ornament si aerisire lamureste ma si la pres cred ca e tot din cauciuc,ma uit si iti zic

Edited by danwmb
Link to comment
Share on other sites

nu stiu dc buzunar zici,in spate vine scrumiera ornament si aerisire lamureste ma si la pres cred ca e tot din cauciuc,ma uit si iti zic

 

acolo in locul ornamentului, intre aerisiri si scrumiera unele au un buzunar,un fel de cutie de depozitare,probabil a ta nu. uitate de pres,poate ai.

ms.

post-29425-0-49797300-1412864642_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza si pe mine urmatoarele :

 

-Lampile pentru luminile de la picioare si din usi + mufele aferente cu cabluri si pini care intra in mufa mare.

-Oglinda interioara cu cablurile aferente si mufe

-Cotiera fata.

 

Daca sunt in stare buna.

Link to comment
Share on other sites

Cd player-ul professional mai este valabil ? Zi-mi un pret pentru el.

500 ron cd player ul mai este valabil

 

cabron--nu am acel buzunar si nici presul din poza cauciuc cu mocheta

 

Ma intereseaza si pe mine urmatoarele :

 

-Lampile pentru luminile de la picioare si din usi + mufele aferente cu cabluri si pini care intra in mufa mare.

-Oglinda interioara cu cablurile aferente si mufe

-Cotiera fata.

 

Daca sunt in stare buna.

lampile de picioare si usi sau vandut ,oglinda sa spart la accident si cotiera vandut la un coleg de aici de pe forum marti plus alte piese,sorry

Edited by danwmb
Link to comment
Share on other sites

poza sa vad cum arata si zi mi exact unde este ca sa stiu cum sa l scot,pret??ofera mi un pret si vb ,la ce foloseste acel calculator care esti tu interesat??

 

 

Este deasupra pedalelor, arata ca in poza sau poate fi in cutie de culoare alba, face inchiderea centralizata si citeste cheia, nu il poti pune pe o alta masina deoarece e codat pe seria ta de sasiu si imperecheat cu cheile tale, eu il folosesc la un banc de teste pentru sisteme de navigatie. Iti ofer 100 ron. (pe ebay sunt intre 30 si 50 euro).

post-9028-0-25932900-1413003835_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

..

 

Este deasupra pedalelor, arata ca in poza sau poate fi in cutie de culoare alba, face inchiderea centralizata si citeste cheia, nu il poti pune pe o alta masina deoarece e codat pe seria ta de sasiu si imperecheat cu cheile tale, eu il folosesc la un banc de teste pentru sisteme de navigatie. Iti ofer 100 ron.

 

Neo andersson 250 ron si este al tau altfel nu l dau

Edited by danwmb
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

este putin atinsa sus unde tin mana vezi foto in rest este ok 300 ron

 

motorul are doar baia de ulei sparta in rest este ok si cutiea de viteze la fel manuala

 

este atinsa putin sus unde tin mana aripa, in rest este ok 300 ron

 

aripa

 

aripa motor cutie manuala

post-47909-0-25463000-1413116129_thumb.jpg

post-47909-0-07643900-1413116135_thumb.jpg

post-47909-0-92892200-1413116142_thumb.jpg

post-47909-0-52108400-1413116149_thumb.jpg

post-47909-0-42350900-1413116199_thumb.jpg

post-47909-0-31080900-1413116401_thumb.jpg

Edited by danwmb
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.