Jump to content

e93 335i Black


cEasCa

Recommended Posts

Sa inteleg ca ai luat-o pe aia cu proprietarul mincinos, masina e frumoasa, dar 60k km sigur nu are, volanul la km astia ...

 

 

Da, aia este cu propietarul mincinos . Se pare ca nu prea era mincinos,.. doar ca nu-i pasa daca o vinde sau nu . Tipul detine o mare firma de publicitate in bucuresti . Iar km sunt 1000% reali .. am verificat-o si rasverificat-o . Tot istoricul il are la bavaria buc. . Oricum, sunt f incantat de masina , chiar nu mi-a pasat de volan foarte tare , asta e lucru usor de fixat.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina, dar povestea cu cainii am auzit-o de zeci de ori, la fel si pe cea cu nu imi pasa de ea, ca eu sunt mare patron si imi permit rolls oricand.

 

100% nu vei putea niciodata verifica kilometri, stiu pe cineva care o are mereu la 60.000, la ultima revizie pe carte, cum face cate un drum lung, cum o da inapoi la 60.000, cred ca a fost data inapoi cate 4-5000 de km de vreo 10 ori pana acum

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina, dar povestea cu cainii am auzit-o de zeci de ori, la fel si pe cea cu nu imi pasa de ea, ca eu sunt mare patron si imi permit rolls oricand.

 

100% nu vei putea niciodata verifica kilometri, stiu pe cineva care o are mereu la 60.000, la ultima revizie pe carte, cum face cate un drum lung, cum o da inapoi la 60.000, cred ca a fost data inapoi cate 4-5000 de km de vreo 10 ori pana acum

 

 

Ideea este ca il cred... L-am cunoscut personal si nu pare genul de persoana care sa minta. Crede-ma ...

Masina a fost cumparata de noua, 0 km de el ... Reviziile toate la bmw, are facturi la orice. Cutia de viteze a picat acum 2 luni si a avut optiunea sa o cumpere reconditionata, dar omul a vrut noua , nu s-a complicat cu reconditionata sau sh .. Am factura de 5000 E . Deci cred ca am facut afacere buna .

Si in legatura cu cainii il cred, detine 2 buldogi (cred ca asa se scrie) care sunt putin retardati .

Acum daca s-au luat 1000 de tepe de la toti samsarii / comerciantii dubiosi asta nu inseamna ca toata lumea e la fel . Nu ma intelege gresit, si eu am fost putin suspect cu nr de km , dar am realizat ca sunt reali .

Numai bine

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da, aia este cu propietarul mincinos . Se pare ca nu prea era mincinos,.. doar ca nu-i pasa daca o vinde sau nu . Tipul detine o mare firma de publicitate in bucuresti . Iar km sunt 1000% reali .. am verificat-o si rasverificat-o . Tot istoricul il are la bavaria buc. . Oricum, sunt f incantat de masina , chiar nu mi-a pasat de volan foarte tare , asta e lucru usor de fixat.

 

Eu zic ca nu ai ce cauta cu volanul fixat. Cum mai iei curba?

:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Deci lasa-ma sa inteleg, tu ai vandut un 335i cabrio cu motorul care nu era ok cu 15k iar el a dat mult pe o masina care tehnic este ok? Interesanta logica. In al doilea rand la o scurta rasfoire a Autovit-ului vedem ca un e93 incepe de la aprox 15-16k si aici majoritatea sunt fara navigatie sau pack M. Deci pretul mi se pare mai mult decat corect pentru un 335i. Edited by AlexChris
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Motorul era ok doar ca tremura la relanti si nu mai tragea ca pe vremuri si mai aparea si check engine din cand in cand.

Au fost 2 campanii gratuite la bmw in care sau schimbat gratis toate injectoarele si pompa de inalte si tot nimic.

Eu am schimbat bujiile si cateva bobine unde imi dadea eroare pe tester si tot asa mergea.

Daca te iei dupa preturile de pe autovit si ce masini sant acolo nu e un punct de referinta.

  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.