Jump to content

Schimb interio recaror textil + alcantara cu interior piele


Sir 10

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul schimb interior textile recaro ( e46 SEDAN)+ alcantara, reglaje manual, reglaje lombare, incalzire in scaune, cu interior de piele recaro (exclus gri), ma intereseaza strict unul care se afla intr o stare foarte buna, cu toate reglajele functionale, sa aiba incalzire in scaune, lombare etc, daca are memorii si reglaje electrice ofer diferenta corecta.Multumesc!! Edited by Sir 10
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si titlul schimb interior textile recaro ( e46 SEDAN)+ alcantara, reglaje manual, reglaje lombare, incalzire in scaune, cu interior de piele recaro (exclus gri), ma intereseaza strict unul care se afla intr o stare foarte buna, cu toate reglajele functionale, sa aiba incalzire in scaune, lombare etc, daca are memorii si reglaje electrice ofer diferenta corecta.Multumesc!!

 

completeaza locatia :thumbsup:

Edited by catalin6
Link to comment
Share on other sites

M-ar interesa scaunele sa le cumpar deoarece ale mele sunt textil+alcantara, sport dar fara incalzire. Poate le vrei tu pe ale mele si dau eu si diferenta. Stiu ca sunt putin oftopic dar imi cer scuze.

 

Sent from my unknown using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

M-ar interesa scaunele sa le cumpar deoarece ale mele sunt textil+alcantara, sport dar fara incalzire. Poate le vrei tu pe ale mele si dau eu si diferenta. Stiu ca sunt putin oftopic dar imi cer scuze.

 

Sent from my unknown using Tapatalk

 

Nu trebuie sa va cereti scuze, nu este nici un deranj insa ma simt nevoit sa va refuz din cauza faptului ca doresc schimb strict cu ce am enumerate mai sus...personal cred c ar fi un minus daca as trece la scaune neincalzite in eventualitatea in care gasesc pe cineva interesat de schimb...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

interior sport recaro de piele negru dar fara incalzire si fara reglaj ?

mai dau o diferenta daca e.

 

Sincer ma intereseaza sa trec la interior piele insa doresc strict electrice, incalzite si reglaje lombare, intr o stare cat mai buna, dupa am afirmat si mai sus ofer si diferenta pt ce imi place.

Nu te supara te rog.

O seara buna in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Ai mai fãcut ceva la maºinuÞã?

 

Masina a primit o spalare amanuntita le exterior si dedesubt, strat de ceara, un detailing interior si bagata la garaj pana la primavara :frantics: mare lucru nu am mai facut, decat intretinere, am mai cumparat un eleron luneta ca al tau si un set de splittere clubsport care le montez la primavara cand am de gand sa vopsesc barile, in rest sunt in dubii cu arcurile...

Sper sa nu fiu certat pentru aceasta postare offtopic.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Unde si cum ai spalat-o pe dedesubt si ce cearĂŁ ai folosit pentru ca si eu vreau sa o bag la hibernare si doar operatia asta nu am fĂŁcut-o. Oricum nu a mai scos-o din garaj de vreo 1 luna. Edited by Rcc-67
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.