Jump to content

Manuale pt. Seria 1


xndrei

Recommended Posts

Caut manuale pt. Seria 1, in format electronic :blink: stie cineva vreun link?

 

Andrei

incepand de astazi, aveti la dispozitie MANUALE de INTRETINERE pentru BMW, pe siteul nostru www.bmwclubmagazine.com

 

accesul este permis insa doar membrilor inregistrati, pentru a ne asigura de destinatia documentatiei.

 

limita maxima a download-urilor este de 3 pentru fiecare utilizator inregistrat, insa la cerere (motive justificate) poate fi suplimentata...

 

http://www.bmwclubmagazine.com/members/user/account.php

 

topicul acesta se inchide.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eu am manualul pt seria 1 - modelul fara facelift de la AB ( in romana )

215266[/snapback]

 

 

In format electronic? Ti-as fi recunoscator daca mi-l trimiti pe email sau imi dai un link de download. Adresa de email este ana.lewo(pe)gmail.com .

 

 

Mersi, Andrei

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

de azi incepand va ajut pentru 118 cu manual de utilizare

in format electronic sau in format carte ca sa citez...nu fac trafic cu asa ceva si eu am platit ca sa il iau...

deci:in format carte 100 de mii,fata de 1milion originala..nu arata sa bine...dar..,se vede f bine,va trimit in prealabil o pagina scanata din carte-si dc e ok ne vedem va aduc cartea toata

in format electronic...ce sa zic...150 de mii..ca nah e tehnologie :blink:

 

mi se pare rezonabil,dac aaveti obiectii negociem desi de la 1 mil la 150,100 de mii nu vad ce e de obiectat:)

ps:in engleza!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
as avea si eu nevoie de un manual de seria 1 facelift, cu navi. in format electronic (ca unul tiparit am cerut de la reprezentanta imprumut, pina vine masina - dar mi-au dat unul in romana, pre-facelift, fara navi) si de preferinta in engleza sau romana (germana nu stiu). ma poate ajuta cineva? thanks.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...
salve,

 

daca are cimeva manualul in limba romana ptr seria 1-cu navi dinn 2005

si poate sa ma ajute si pe mine ii voi fi vejnic recunoscator(in caz ca va trebui sa platesc nu este bai)

multam

 

 

da mi mailul si ti l dau eu in format electronic...eu l am si printat si prins...mi a iesit chiar bine frumos,util

Link to comment
Share on other sites

salve,

 

daca are cimeva manualul in limba romana ptr seria 1-cu navi dinn 2005

si poate sa ma ajute si pe mine ii voi fi vejnic recunoscator(in caz ca va trebui sa platesc nu este bai)

multam

 

 

da mi mailul si ti l dau eu in format electronic...eu l am si printat si prins...mi a iesit chiar bine frumos,util

 

 

merci,

ti-am trimis un mesaj cu adresa :)

Link to comment
Share on other sites

salve,

 

daca are cimeva manualul in limba romana ptr seria 1-cu navi dinn 2005

si poate sa ma ajute si pe mine ii voi fi vejnic recunoscator(in caz ca va trebui sa platesc nu este bai)

multam

 

 

da mi mailul si ti l dau eu in format electronic...eu l am si printat si prins...mi a iesit chiar bine frumos,util

 

 

merci,

ti-am trimis un mesaj cu adresa :)

 

bmw_orki@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.