Jump to content

Vand 4 jante 16 '' oem Bmw style 154


ramby

Recommended Posts

Nimeni. Tu ai spus :

2 Dunlop iarna cam tocite
Nu sunt "cam tocite", sunt bune de aruncat.

Ti-am pus o poza cu profilul unei anvelope noi, pentru a vedea care e marker-ul de uzura, adica partea aia din profil care spune ca anvelopele sunt pa-pa. Adica asa cum sunt ale tale.

Edited by mgs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza produsul in vederea cumpararii poti comenta,daca nu te intereseaza PRODUSUL in vederea cumpararii poti comenta pe alte anunturi.Daca eu nu vreau sa l dau jos de pe janta si prefer sa le vand asa care e problema? Ai bani ,cumperi ;n ai bani ,te uiti. Peace
Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza produsul si nu ti-am comentat nici pretul, nici calitatea jantelor. Dar aici e un forum public si pot sa iti comentez afirmatiile mincinoase:

[...] nici un eventual cumpĂŁrĂŁtor nu are ce sĂŁ facĂŁ cu anvelopele respective [...]

 

Parerea ta ,daca nu ar fi bune nu ar echipa un bmw e90 [...]

 

Daca vrei sa dai tepe, incearca in alte locuri. Aici nu iti merge.

Link to comment
Share on other sites

Unde vezi u afirmatii mincinoase? :hyper: :hyper: :hyper:

Esti cumva admin? Fa ne un bine tuturor si scuteste ne. Daca te plicitisesti acasa,te rog sa te plicitisesti in alta parte.Comentariile pertinente sunt binevenite pentru cei ce vor sa cumpere nu pentru cei ce se plicisesc.

 

Anunt valabil

Edited by ramby
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.