Jump to content

bucsi e 46


Recommended Posts

Sunt ok, si febi , si eu le-am schimbat saptamana trecuta , ca erau cam varza, dar am gasit swag sau ceva de genul asta, am inteles ca sunt mai bune, oricum n-am dat bani pe ele asa ca ...sunt cele mai bune :blink: .

O sa vezi ca se schimba total situatia dupa ce le schimbi. La tine bateau , faceau zgomot ?

Link to comment
Share on other sites

Paul dute si angajazate la cronica carcotasilor ca tu nu ai nici o treaba pe aici esti paralel cu ce am intrebat eu

217076[/snapback]

Nu fi impertinent. Ai avertisment pentru limbaj.

 

In postul meu anterior doar ti-am atras atentia asupra regulilor acestui forum :

 

Este INTERZISA scrierea mesajelor folosind aberatii gramaticale de genul TZ, SH, K in loc de “ca” … etc. Daca doriti neaparat sa fiti foarte bine intelesi puteti folosi DIACRITICE.

Link to comment
Share on other sites

eu pot sa vorbesc cum vreau nu am jignit pe nimeni am cerut o parere despre bucsy da cat de bune sant nu cum se scrie tu o cauti pe aici fate profesor

paule

217405[/snapback]

 

 

probabil vei lua ban :) oricum o faci cu capul sus :) ... si eu trebuie sa-mi schimb bucsile asa ca e de bun augur topicul asta :blink:

Edited by remusratiu
Link to comment
Share on other sites

eu pot sa vorbesc cum vreau nu am jignit pe nimeni am cerut o parere despre bucsy da cat de bune sant nu cum se scrie tu o cauti pe aici fate profesor

paule

217405[/snapback]

NU poti sa vorbesti cum vrei aici pe forum . Trebuie sa respecti regulamentul acestui forum.

Dupa cum vezi nu m-am legat de greselile de exprimare sau de tastare, ci doar de ineptiile gen "sh", "K" si altele asemenea. Daca vrei sa te faci inteles utilizeaza diacriticile.

 

Te-am rugat deja de doua ori sa respecti regulamentul. Acesta este ultimul avertisment.

 

Revenind on-topic nu ti-am raspuns on-topic deoarece chiar nu am inteles ce vrei sa afli in acest topic :

 

"mi am luat buchsi febi pentru e 46 am dat 220 lei noi sant bune ce stiti despre aceasta firma care sint mai bune swag sint mai buneavea si dalea"

 

Nu ai specificat la ce bucsi te referi. Pe un E46 sunt multe bucsi. Buscile le-ai luat deja. E cam tarziu acum sa intrebi. Daca te ajuta cu ceva probabil Lemforder erau mai bune.

 

PS: Pe viitor incearca sa formulezi corect intrebarile daca doresti ca si raspunsurile sa fie clare si on-topic.

Link to comment
Share on other sites

@remus pana la urma ai trecut la 320d ? Oricum in legatura cu bucsile ce e ciudat, e ca pot sa fie varza si in afara de mici scapari ale volanului pe denivelari sa nu dea alte semne. La mine nu se auzea nimic la gropi sau la piatra cubica, dar cand le-am scos erau varza...si apoi dupa schimbare ...alta treaba...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.