Jump to content

Plasa portbagaj


Recommended Posts

Are cineva idee daca se poate pune plasa in portbagajul de E46 sedan ? De obicei fac drumuri lungi cu bagaje si ma seaca faptul ca la frane, gentile din portbagaj imping in bancheta. As vrea sa pun o plasa care sa le impiedice sa se infinga in bancheta... Din cate am vazut, exista doua cleme pe podeaua portbagajului, in dreptul contra-aripilor, dar nu stiu daca exista ceva asemanator si in partea de sus, astfel incat sa prind plasa.

 

Stie cineva, se poate monta o plasa de genul asta in portbagaj ?

post-1921-1175801992_thumb.jpg

post-1921-1175802005_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Are cineva idee daca se poate pune plasa in portbagajul de E46 sedan ? De obicei fac drumuri lungi cu bagaje si ma seaca faptul ca la frane, gentile din portbagaj imping in bancheta. As vrea sa pun o plasa care sa le impiedice sa se infinga in bancheta... Din cate am vazut,  exista doua cleme pe podeaua portbagajului, in dreptul contra-aripilor, dar nu stiu daca exista ceva asemanator si in partea de sus, astfel incat sa prind plasa.

 

Stie cineva, se poate monta o plasa de genul asta in portbagaj ?

217795[/snapback]

exista 4 "ochiuri" de care poti agata plasa, dar nu in modul aratat in poza

Link to comment
Share on other sites

[quo

 

si pe mine m-ar interesa o plasa de genul asta !.. :)

217907[/snapback]

 

 

m-am interesat si eu de vreun an de ea si e cam 100 e la magazinele de piese auto :blink: si nu mi-am luat, e cam mult ... daca gasesti mau ieftin, adica pe la 50 e poti sa dai si tu un mesage si imi iau si eu :)

Link to comment
Share on other sites

exista 4 "ochiuri" de care poti agata plasa, dar nu in modul aratat in poza

217852[/snapback]

 

 

Pai nici nu vreau sa prind plasa in modul aratat in poze. Erau doar cu titlu de exemplu, sa va dati seama la ce ma refer :).

 

Eu vreau sa prind plasa in partea dinspre bancheta a portbagajului astfel incat sa impiedic bagajele sa se propteasca in ea si de asta ma interesa sa stiu daca exista ceva cu care s-o prind de partea unde stau boxele... o sa ma duc azi sa ma uit in portbagaj daca exista ceva cleme, dar am intrebat inainte, de principiu :blink:.

post-1921-1175840546_thumb.jpg

Edited by BoBo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.