Jump to content

Vand BMW E46 an 2002 avariat


Alinxyzz

Recommended Posts

Iti ofer un 318i fabricatie 2000 cu volan pe dreapta la schimb si 400 euro.

Sau 1300 euro si vin eu cu platforma dupa ea,poti sa-ti pastrezi farurile si jantele de aluminiu si bateria.

997 euro a fost numai taxa si nu este recuperata deci 1300 de euro iese din discutie si nu vreau masina cu volan pe dreapta...merci

Vreau sa mai spun o data ca masina este inscrisa pe romania anul trecut 997 taxa si nu este recuperata...asta pentru cei care afirma ca pretul e mare

Edited by Alinxyzz
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

ai avarie serioasa. o sa coste mult reparatia. nu vreau sa te jignesc dar pretul e fantezist in sensul propriu. esti pe un forum unde mai stiu membrii pretul ptr piese precum si manopera. plus ca mai sunt si altele defecte care nu observa pana nu desfaci masina( gen scut, contraaripa, furtune, radiatoare, etc). oricum eu iti urez spor la vanzare
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ai avarie serioasa. o sa coste mult reparatia. nu vreau sa te jignesc dar pretul e fantezist in sensul propriu. esti pe un forum unde mai stiu membrii pretul ptr piese precum si manopera. plus ca mai sunt si altele defecte care nu observa pana nu desfaci masina( gen scut, contraaripa, furtune, radiatoare, etc). oricum eu iti urez spor la vanzare

Merci de urare, nu e nici o jignire stai linistit...masina ramane la mine m am decis sa o fac...se poate inchide topicul multumesc

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.