Jump to content

Vand Honda 1000rr 2005 cu 7700 km


rapp

Recommended Posts

TE ROG CITESTE TOT ANUNTUL !!!!

 

Honda 1000rr an 01.06.2004. 7770 km reali motorul vechi sa blocat si am cumparat acest motor cu 6500 de km de la Bogdan din falticeni puteti cauta anutul " Honda CBR 1000 RR - SC 57 - 2005 "

Motocicleta a fost adusa in tara in 2013 luna august,semnale led, colorit original, discuri wave , borcanas frana rizoma, ambreiaj hidraulic ,manete scurte, placute 70 % , cauciucuri 60 % bune accept orice fel de test ,compresie motor sau dyno, carene date jos... Asigurare si itp valabile ! Ulei schimbat la 6500 de km semeringuri noi ulei furca nou ,lichid nou ambreiaj,baterie pe gel noua volton cu garantie, ofer fiscal.

 

Motivul vanzarii , venirea a doi bebei in familie! NU PLEC DIN TARA sau cine stie ce alte motive ... Nu o dau de rea ! si nu o dadeam probabil niciodata, dar eu nu o mai folosesc...

 

video cu mobra

 

PRETUL ESTE NEGOCIABIL, va rog nu sunati cu ultimul pret si etc daca esti cu adevarat interesat VII O VEZI O ASCULTI O TESTEZI ....

 

P.S daca vi se pare scump, cumparati-va mobre date pe pista pana la refuz cu 3000 de euro.

Edited by rapp
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Inainte sa acuzi nu mai bine intrebi ? asa am cumparat mobra la inceputul sezonului trecut m`am bucurat la 3000 de euro am mers 1000 de km cu ea si sa blocat motorul, mai departe imagineaza ti 1000 de euro pe motorul care e pe ea acum+ multe alte cheltuieli :) Edited by rapp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sa iti traiasca cei doi bebei! Lasand gluma la o parte ce are a face acest text cu forumul acesta? ...sa citesc tot anuntul ca sa aflu ce, ca vinzi o honda reconditionata, la carei pret nu se discuta?

 

PS: o sa am grija sa imi iau o mabra sau un piaggio ciao, asta pentru ca o pot folosi si cand am familie!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mersi pt urare,si din cate stiu am postat unde se vand motocliclete :| daca am gresit rog un moderator sa stearga anuntul !!!!Vezi tu mentalitatea asta a oamenilor este atat de complexa si diferita offf Doamne, Man in primul rand nu ai citit corect pretul este NEGOCIABIL am scris adica ajungem undeva , dupa care preferi sa nu cumperi o motocicleta despre care spun ca am schimbat motorul care este PIESA DE SCHIMB ca si la masina ..... si preferi sa iei una care este TZIPLA DOMNE` si a mea este reconditionata :)

 

Vanzari/cumparari motociclete si accesorii moto BMW

 

Vanzari/cumparari motociclete, piese si accesorii moto BMW

 

Apropo colegul care este mecanic si stii tu de curse din cate am inteles cuzinetii se topesc si daca ramai fara ulei destul in motor ceea ce sa si intamplat in cazul meu pt ca curgea ulei pe la baia de ulei ..

Edited by rapp
Link to comment
Share on other sites

bun, o problema am lamurit! a doua este ce treaba are anuntul tau cu forumul asta?

 

POST-edit: "Vanzari/cumparari motociclete si accesorii moto BMW - Vanzari/cumparari motociclete, piese si accesorii moto BMW " - care este legatura cu BMW-ul?m

 

RE-RE-edit: spor la vanzare si drumuri bune!

Edited by BED
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.