Jump to content

Un sfat legat de faruri


danutbr

Recommended Posts

Ce parere aveti despre faruri "U" design sau cum am mai vazut in alta parte Dragon Light...pentru E46 FL...

Pe m-ai toate site'urile pretul e in jur de 350 Euro...recent am gasit cu 600 lei ...

Toti spun ca sunt import FK germania sau ceva de genu...

Am vb cu cineva si mai spus ca nu exista asa ceva cele de 350 euro sunt aduse de la turci iar cele de 600 Lei sunt din china...

A cumparat cineva acest produs sau daca a'ti vazut la vreun prieten...

As fi interesat de cum arata pe masina si cat de bine lumineaza ...merita banii...

Cam astea sunt farurile

post-71373-0-40487900-1424622970_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti despre faruri "U" design sau cum am mai vazut in alta parte Dragon Light...pentru E46 FL...

Pe m-ai toate site'urile pretul e in jur de 350 Euro...recent am gasit cu 600 lei ...

Toti spun ca sunt import FK germania sau ceva de genu...

Am vb cu cineva si mai spus ca nu exista asa ceva cele de 350 euro sunt aduse de la turci iar cele de 600 Lei sunt din china...

A cumparat cineva acest produs sau daca a'ti vazut la vreun prieten...

As fi interesat de cum arata pe masina si cat de bine lumineaza ...merita banii...

Cam astea sunt farurile

post-71373-0-40487900-1424622970_thumb.jpg

Da,arata ca naiba aceste faruri.Mergi pe original,asa nu o sa ai surprize!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am cumparat un set de faruri zkv cu lupe si xenon original din fabrica...cand le-am luat nu am vazut ca un far avea carcasa praf ...am scos lupele si sa le bag in farurile mele ..surpriza nu merg sunt mai mari si necesita o mie de adaptari..si uite asa am ramas cu o cutie de piese nefolosotoare drosere ,lupele cu sticla din far ,motorasele ,si o carcasa buna....Eu deja am farurile mele zkv ...

Ma gandeam la un upgrade sa fie ceva cu lupe neaparat si ma gandeam la ceva nou .....ca la piesele sh din dezmembrari m-am ars destul....

Si de aveam banii necesari pentru unele originale noi era ceva ....

Edited by danutbr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Salut, sunt nou pe aici, scuze de off am farurile destul de matuite, sunt cu lupe xenon din fabrica, ce pot face? Se merita sa le polisez sau sa schimb sticlele/ farurile, am vazut si eu acest model Dragon light dar nu am gasit nici unde pareri daca are cineva sau daca sut bune de ceva, ma intereseaza sa schimb si bara fata cu una M, cunoaste-ti un site sau pe cineva care vinde parti de caroserie oroginale ? Multumesc anticipat!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.