Jump to content

oglinda int cu camera de high beam assist heliomata si senzor ploaie si lumina de e90


Recommended Posts

Ce mai trebuie facut sa ai optiunea activa (high beam assist)?

ceva codari si fire schimbate ,relativ simplu, cauta in google ca nu ma lasa sa pun link aici ...din ratiuni nestiute de nimeni . BMW high beam assist retrofit si e al treilea link cu poze si explicatii :popcorn:

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Am vazut ceva; nu imi e clar daca trebuie neaparat sa fi avut oglinda cu dimming

 

E interesanta minunea asta ?

Pare interesanta (cand nu o ai). :)

nu stiu ce sa zic , daca mergi mult noaptea , drum lung poate merita . Dar , ce merita pt unul sau altul e total diferit . :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

La banii astia se vinde unda cu led de alarma si telecomanda garaj! Ce ai tu costa maxim 150eur ! Pana la 1000 lei e cale lunga.........totusi vinzi pe un forum bmw unde lumea mai are habar de preturi.....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by SKW
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu am din fabrica oglinda ca cea de sus, dar am observat ca nu schimba faza lunga atunci cand vin alte masini. Trebuie facut ceva special pentru a activa aceasta optiune?

 

 

Sent from my iPhone 5S

using Tapatalk

Edited by skyflm
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.