Jump to content

E60 LCI 520dA M47


Cristian.O

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

E bine, cu maxima prudenta nu se intampla nimic. Eu am 30 fata si 25 spate pe 730d

Mamaa mamaaa,dar ce jante ai?21-22?

 

Superbe jantele :D Hai si cu pachetul M...deja ai experienta, ai mai trecut o data prin asta :D

Multumesc,Cristi!boala grea asta cu jante mari si pachet M. Felicitari si tie pentru noul CKH,sa il folosesti sanatos!

Link to comment
Share on other sites

Exact,20% peste tot. Multumesc pentru aprecieri,intradevar,sunt multumit de masina,si vom petrece cativa ani buni impreuna,timp in care va necesita cheltuieli seriose,avand in vedere ca acum sunt la 199k km,dar voi incerca sa o intretin cat mai bine:)
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Intre timp am ajuns la 202XXX km,cu mici modificari. Am schimbat jantele style 172 cu un set style 218,tot 19, si i-am infoliat trimurile - shadow line.

Zilele trecute s-a facut un refresh asupra lacului,si i-am aplicat un strat de AutoBalm BH dupa care doua straturi de Jetseal CG. A primit si un tratament de piele de la Meguiars.post-29666-14680827861735_thumb.jpgpost-29666-14680827959181_thumb.jpgpost-29666-14680828221555_thumb.jpgpost-29666-1468082838425_thumb.jpg

 

Sent from my SM-G900T using Tapatalk

  • Like 9
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

beeeeton :thumbsup:

 

imi vine sa vand F10'le si sa trec la E60 iar

Multumesc,Alex. Am urmat sfaturile tale:)

 

Multumesc baieti!nu as vrea sa vorbesc prostii,asa ca nu pot spune ce solutie de la Meguiars s-a aplicat,pentru ca nu am facut-o personal.

Link to comment
Share on other sites

Ce bine arata cu shadowline .. Daca tot ai foliat la geamuri,de ce nu foliezi si grila? o sa arate mult mai bine , toata masina shadowline..

Iar referitor la jante, arata intr-un mare fel, foarte bine arata pe masina!

Sa o stapanesti sanatos in continuare!

Edited by mdln
Link to comment
Share on other sites

Ce bine arata cu shadowline .. Daca tot ai foliat la geamuri,de ce nu foliezi si grila? o sa arate mult mai bine , toata masina shadowline..

Iar referitor la jante, arata intr-un mare fel, foarte bine arata pe masina!

Sa o stapanesti sanatos in continuare!

Multumesc!dupa parerea mea arata prea "neagra" cu grila infoliata,aspect care dupa mine se pupa doar cu M pack,daca ii pun infoliez si grila.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc!dupa parerea mea arata prea "neagra" cu grila infoliata,aspect care dupa mine se pupa doar cu M pack,daca ii pun infoliez si grila.

 

fara m pack gen:

http://cs419724.vk.me/v419724438/45b0/9RY75OhTeGo.jpg

 

Cat te-a costat si unde ai facut-o? la targu mures la tine?

Si eu am vrut sa o fac toata shadowline, eu am facut doar grila, ca aici la Oradea n-am gasit pe nimeni ok, care sa imi faca toata masina..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.