Jump to content

BMW E90 320dA - CKH


ckh

Recommended Posts

Am apucat sa ii vopsesc splitterele si grilele negru lucios.

 

http://s16.postimg.org/hfgwxq52t/Phone002.jpg

 

Arcurile sunt prokit de la eibach si se schimba cu unele sportline, trebuie sa imi ajunga zilele astea, flanse pe spate de 15 sau de 20, inca nu am probat, astept sa ii pun noile arcurile mai intai.

 

Trebuie sa ii polishez farurile si sa le pun folie, farul stang este un pic matuit si imi sta pe creier. Cred ca o sa ii fac un detailing complet daca tot ma apuc de asta...

 

Multumesc tuturor :drinks:

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! i-ai mai schimbat de cand e la tine si numerele de inmatriculare :D spor la treaba in continuare:) e cu adevarat placut sentimentul cand stii ca masina ta ajunge pe mainile unui pasionat, care duce mai departe proiectul ca sa zic asa :drinks:
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sa o folosesti sanatos. Ma bucur ca ajutorul meu Ăâşi-a fost de folos Ăâ˘i de asemenea ma bucur ca ai avut ĂŽncredere ĂŽn noi (ĂŽn toĂâşi 3).

 

Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mersi mult la amandoi.

 

Ce au jantele @chitsro?

 

Dupa mine nu se potrivesc la un sedan, e doar parerea mea, sper sa nu te derannjeze.. Eu as pune un model pe 18 maxim.

 

PS: precizez ca nu le-am vazut live, deci vorbesc doar dupa poze...

 

Multi km fara probleme.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Am inteles, stai linistit ca nu ma deranjeaza, poate o sa ai ocazia sa le vezi live si poate asta iti va schimba parerea, eu daca nu am jante mari pe masina nu ma simt bine, mereu am avut jante mari si o sa am, deja m-am obisnuit sa merg cu atentie pe unde nu cunosc dar merita fiecare secunda, nu as trece niciodata la 18.

 

Va multumesc tuturor. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Frumosa!

S-o stapanesti sanatos.

Cat despre arcuri sportline eu zic sa te gandesti bine.La iarna o sa fii ca o masina de dezapezit.

A...si o sa tot schimbi flapsurile alea,chiar si vara.

 

Oricum iarna nu prea merg cu ea si daca merg, nu am treaba cu stradutele sau cu ceva sa imi provoace probleme :D

 

Cand mai fac cate ceva la ea si nu am alte prioritati ma gandeam la o regalbila B14 pentru ea :D

 

Multumesc tuturor pentru gandurile bune!

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

Asta cam asa este.. In general am facut si eu chip la toate masinile pe care l-am avut dar modificari mai mari, nu. Pai daca are si cip si trage bine, suspensia este potrivita pentru drumurile noastre, da-i jar asa ! Iar cu jante de 19 este ca si cum ai deja o suspensie sport :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.