Jump to content

Compact E46 ! cate masini sunt pe forum ?


compactu

Recommended Posts

daca se poate si cu poza ar fi super, E 46 si E 36 :)

 

fiind o masina mai rara si mai uratica (spun unii :) ) ar fi bine sa pot impartasi diverse pareri cu alti detinatori de compact.

 

va astept :blink:

Edited by compactu
Link to comment
Share on other sites

am vazut astazi unu misto in oras, ZEU numar, jante si pachet M, arata bine rau, argintiu !

 

pacat ca suntem singuri ! :blink:

222286[/snapback]

SALUT!! Eu sunt ala cu ZEU..din oras! Intradevar este o masina mai rara...dar putini stiu ca un astfel de model ajunge si la 20.000 de euro! SI SINCER!!! ESTE O SUPER MASINA!!!

post-5542-1176794124.jpg

post-5542-1176794129_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

daca se poate si cu poza ar fi super, E 46 si E 36  :)

 

fiind o masina mai rara si mai uratica (spun unii  :) ) ar fi bine sa pot impartasi diverse pareri cu alti detinatori de compact.

 

va astept  :blink:

221307[/snapback]

 

POZE CU UN COMPACT M-SportPaket II 2005!

:) :) :)

post-5542-1176794229_thumb.jpg

post-5542-1176794248_thumb.jpg

post-5542-1176794270_thumb.jpg

post-5542-1176794290_thumb.jpg

post-5542-1176794308_thumb.jpg

post-5542-1176794325_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

felicitari bine ai venit :blink:

ce motor are?

sunteti 2 in Romania cu e46 compact cu kit de M

o sa moara prietenul meu de ciuda ca nu mai e singur :)  :)  :)

222418[/snapback]

 

Are motor de 2000cm! Eu sunt nou pe forum si nu prea stiu cum stau lucrurile pe aici! Oricum...MA BUCUR SA AUD CA NU SUNT SINGURUL CU kit de M! :):D:D

Link to comment
Share on other sites

Foarte foarte frumoasa masina ! Dar 2005......ai dat o caruta de bani pe ea !

 

Iti place tie in special compactul ?

222464[/snapback]

 

Salut! Am dat...dar este noua! are 21.000km! Si sunt facuti in germania deci este ca noua!:blink::D:D Nu imi place in special compactul...dar nu am bani pt am lua ce vreau;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salutare,

 

am intrat in gasca voastra...

 

mi-am cumparat de curand bmw e46 compact.

 

concret: bmw 316 ti, motor(n42b18a) 1800 cmc, 85 kw, fabricat 2002, prima inmatriculare 2003 conform actelor.

 

accesorizare medie, culoare neagra.

 

poze am sa pun zilele astea ...

 

de-abia am cumparat-o si nu am avut timp de poze, dar promit ca in cateva zile pun pozele !

Link to comment
Share on other sites

BMW compactul e36 care "exista" chiar era unicat! Pana acum inca nu am mai vazut unul la fel! Acum imi dau seama ca si la e46 spoilerul fata din pachetul M este diferit fata de cel de pe e46, lucru imprumutat de la e36. Inca nu am vazut in RO un alt compact E36 cu eleron original M, praguri, spoiler fata-spate. Cand vedeti unul sa mi-l aratati si mie!

Arata super e 46-le de mai sus compact! Sa-l stapanesti sanatos...e superba masina! Sper ca se poate vedea asemanarea intre spolierul fata M compact e36 si e46!

post-1213-1177876661_thumb.jpg

si urmasul

post-1213-1177876790_thumb.jpg

 

si cateva poze cu fostul compact. Proprietarul este pe forum dart nu posteaza decat ft rar

post-1213-1177876882_thumb.jpgpost-1213-1177876921_thumb.jpgpost-1213-1177877110_thumb.jpg

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

salutare,

 

am intrat in gasca voastra...

 

mi-am cumparat de curand bmw e46 compact.

 

concret: bmw 316 ti, motor(n42b18a) 1800 cmc, 85 kw, fabricat 2002, prima inmatriculare 2003 conform actelor.

 

accesorizare medie, culoare neagra.

 

poze am sa pun zilele astea ...

 

de-abia am cumparat-o si nu am avut timp de poze, dar promit ca in cateva zile pun pozele !

227957[/snapback]

sa o stapanesti sanatos :) poate facem o intalnire curand :blink:

Link to comment
Share on other sites

oricum un compact atrage mai multe priviri ca un sedan, poate chiar mai mult ca un coupe :blink: nu ca as vrea sa fiu observat, dar asa este, asta observ eu pe strada, si am mers si cu sedan ! sau poate atrage tocmai ca este urata :)

post-3775-1177927483_thumb.jpg

Edited by compactu
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am si eu E46 compact de 1 an, masina are 60000 Km, luata de la cunostinte, e super full si i-am pus si pachetul M dupa ce m-am chinuit foooarte mult...pentru mine masina asta mi-a adus multe satisfactii, e diesel de 2000 cu 150 CP in 5 trepte, am mers 230 cu ea si chiar atrage mult mai multe priviri decat sedanul( a mea e si aurie)...am auzit tot felul de glume despre compact, comparatii cu opelul kadet....sfatul meu pentru comentatori, stati parcati baietzi si joc de glezne...mai am un prieten cu un 325 compact foarte tare facut, numai chestii de firma, bun gust..oricum, tinem legatura! COMPACT RULES!!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am si eu E46 compact de 1 an, masina are 60000 Km, luata de la cunostinte, e super full si i-am pus si pachetul M dupa ce m-am chinuit foooarte mult...pentru mine masina asta mi-a adus multe satisfactii, e diesel de 2000 cu 150 CP in 5 trepte, am mers 230 cu ea si chiar atrage mult mai multe priviri decat sedanul( a mea e si aurie)...am auzit tot felul de glume despre compact, comparatii cu opelul kadet....sfatul meu pentru comentatori, stati parcati baietzi si joc de glezne...mai am un prieten cu un 325 compact foarte tare facut, numai chestii de firma, bun gust..oricum, tinem legatura! COMPACT RULES!!! :blink:

228864[/snapback]

SI eu sunt de aceeasi parere cu tine...cei ce fac glume...cred ca merg cu RATB-ul si ce sa zica si ei! Bun venit printre noi! :)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am si eu E46 compact de 1 an, masina are 60000 Km, luata de la cunostinte, e super full si i-am pus si pachetul M dupa ce m-am chinuit foooarte mult...pentru mine masina asta mi-a adus multe satisfactii, e diesel de 2000 cu 150 CP in 5 trepte, am mers 230 cu ea si chiar atrage mult mai multe priviri decat sedanul( a mea e si aurie)...am auzit tot felul de glume despre compact, comparatii cu opelul kadet....sfatul meu pentru comentatori, stati parcati baietzi si joc de glezne...mai am un prieten cu un 325 compact foarte tare facut, numai chestii de firma, bun gust..oricum, tinem legatura! COMPACT RULES!!! :blink:

228864[/snapback]

 

Felicitari, bine ai venit cu ratusca cea urata :) poze?cine e prietenul cu 325Ti?poze si cu al lui?10x

Edited by Tytus
Link to comment
Share on other sites

Salut la toata lumea, dupa cum vedeti sunt "Nou" pe forum-ul acesta, sunt si nou posesor de BMW Compact, prima data detinator al unei masini marca BMW(un vis implinit :blink:)...foarte multe premiere.

 

Masina am adus-o de curand din Germania si este un 318td gri shobolan din 2004, are 110000 km, clima, senzori ploaie,lumini,parcare si este f bine intretinuta. Am condus-o 2000 km (24 ore) doar cu pauza de masa/shushu :), este intr-adevar f comfortabila si f fun to drive mai ales pe drumuri virajate(arad-sibiu-bv-oituz-bacau-roman-suceava).

 

N-am inca poze cu ea, o sa postez cat de curand!

 

Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.