Jump to content

probleme mari bme e46 318i


Recommended Posts

buna seara detin un bmw e46 318 i motor 1.9 87 kilowati 118 cai benzinar din 1999 pana astazi nu am avut nici o problema cu el astazi pe la kilometru70 in sensul spre bucuresti dintro data nu se mai accelera mai mult de 2500 de ture si 80 de kilometri la ora si nu avea putere cu acceleratia calcata la maxim aveam 2500 de ture 80 de kilometri la ora in viteza a 5 mai mult nu se ducea si nu avea putere asa am venit pana la bucuresti nu sa aprins nici un martor in bord sau vro eroare ceva nu stiu ce sai fac ca sa scap de problema asta as fi foarte ajutorat de sfaturile si parerile voastre daca ati mai patit asa ceva si cum ati remediat problema
Link to comment
Share on other sites

Intai si intai foloseste niste semne de punctuatie cand scrii. E greu de urmarit ce vrei sa zici cand nu se stie unde se termina o propozitie si incepe alta, sau unde pui o intrebare. O sa ai sanse sa iti raspunda mai multi.

 

Legat de problema ta, o diagnoza ar putea scoate la iveala defectul, asa ca de acolo trebuie inceput.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.