Jump to content

VAND BMW 328I F30


petis

Recommended Posts

@cristie35 daca il verifici in vin decoder exact asa apare: S3BEA SPIEGELKAPPEN SCHWARZ. deci din moment ce are cod (S3BEA) banuiesc ca este o optiune, avand in vedere ca de obicei oglinzile sunt in culoarea masinii.

 

Merci

 

Andrei

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

din moment ce are cod (S3BEA) banuiesc ca este o optiune

 

da,nimeni nu contesta ,cu siguranta ca este o optiune.Mi-am imaginat masina ta cu oglinzile in culoarea masinii si mi-a placut mai mult decat cu ele vopsite negru.Pentru mine personal este ca nuca in perete.In fine...commentul meu vroia sa spuna ca "optiunea " asta e complet nefolositoare !Din punctul meu de vedere,fireste.Poate pentru altcineva ar fi "wow" o oglinda ,o capota sau un plafon vopsite negru.Mai ales cand sunt asa din uzina bmw.

Edited by cristie35
  • Like 2
  • Downvote 16
Link to comment
Share on other sites

@cristie35 daca il verifici in vin decoder exact asa apare: S3BEA SPIEGELKAPPEN SCHWARZ. deci din moment ce are cod (S3BEA) banuiesc ca este o optiune, avand in vedere ca de obicei oglinzile sunt in culoarea masinii.

 

Merci

 

Andrei

Toate SportLine au oglinzile negru lucius,asa ca am lamurit si acest aspect.Este ca si cum eu am pachet M si mentionez ca am plafon interior negru :thumbsup:

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

n-am primit nimic

masina are km reali, accept orice test, inclusiv test drive :) masina a ajuns, deci poate fi vazuta oricand. In ceea ce priveste negocierea, mai bine discutam la telefon, avand in vedere ca nu pot sa dau pm :(

 

Merci,

 

Andrei

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Din pacate am doar setul asta de jante si cauciucurile sunt de iarna :(

 

Toate SportLine au oglinzile negru lucius,asa ca am lamurit si acest aspect.Este ca si cum eu am pachet M si mentionez ca am plafon interior negru :thumbsup:

Acum nu vreau sa creez polemici sau sa credeti ca vreau sa va contrazic, dar daca verifici de ex seria asta: WBA3E11010F465741 o sa vezi ca masina e sport line si totusi oglinzile sunt in culoarea masinii, deci nu e chiat by default sa fie negre.

 

Merci

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

cat ar consuma o astfel de masina ? :)

Masina a venit din Olanda cu un consum mediu pe ultimii 2000 km de 7.7 litrii/100 km. Banuiesc ca aici in oras consuma cam 10/11. dar nu mi se pare mult avand in vedere puterea motorului.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.