Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

Sau vi-l dau eu gratis daca poti citi fisierul 1B de pe CIC.

 

Oricine vrea codul FSC pentru hartile Premium 2015-2, Next 2015-2, Move sau Motion 2015 si are fisierul 1B/DE de la navigatie poate avea codul FSC gratis, doar sa imi trimita pe mail fisierul respectiv. Oferta valabila pentru toti membrii bmwclub.ro cu cel putin 20 postari. :)

 

Salut , cum pot sa iau legĂŁtura cu tine .

Mulțumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut...si la multi ani!

Am citit primele pagini din topic si ultimele 5 ca sa-mi formez o idee. Am un E90 model 2010, navi professional.

Europe Premium EAST e ok pentru masina mea?

 

Pentru instalare: Am nevoie de 3 stick-uri? (am vazut un post in urma). De asemenea, am nevoie de un cod/licenta?

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut...si la multi ani!

Am citit primele pagini din topic si ultimele 5 ca sa-mi formez o idee. Am un E90 model 2010, navi professional.

Europe Premium EAST e ok pentru masina mea?

 

Pentru instalare: Am nevoie de 3 stick-uri? (am vazut un post in urma). De asemenea, am nevoie de un cod/licenta?

 

 

 

Multumesc!

http://www.bmwfsc.ca/wp-content/uploads/2016/11/CIC-Premium-East-2017-11USB.torrent

Ii arhiva pt un 1 stick sa nu te complici cu 3 . Stick 32 gb format fat32

 

Pune seria masinii poate te ajuta neo cu fsc code....

Link to comment
Share on other sites

La multi ani colegii!

Mai incerc odata, poate se lipeste si de mine norocul.

Exista cineva care se pricepe si are ceva timp disponibil sa ma ajute si pe mine cu un DVD gata facut pentru o navigatie CCC profesionala? Am momentan 2013, vreau macar 2016, ma intereseaza doar DVD-ul cu Europa de est. Am incercat sa fac singur, am stricat 3 DVD-uri Verbatim DL si nu mi-a mers niciunul, nu mai incerc ca sunt afon. Platesc contravaloarea DVD-ului si a transportului in cazul in care nu e nimeni din Bacau/Roman/Iasi sau chiar Galati care sa ma poate ajuta.

Edited by cosminnn93
Link to comment
Share on other sites

La multi ani tuturor !

 

De curand am achizitionat un bmw e90 cu navi ccc professional dar nu are nicio harta pe ea, am incercat sa fac eu dvd cu europe east 2016 pe un dvd-r verbatim dar nu vrea sa mearga, zice "insert dvd into device", trebuie sa fie neaparat dvd+r dl?

De ce credeti ca nu are nicio harta pe ea instalata?

 

Va multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

La multi ani colegii!

Mai incerc odata, poate se lipeste si de mine norocul.

Exista cineva care se pricepe si are ceva timp disponibil sa ma ajute si pe mine cu un DVD gata facut pentru o navigatie CCC profesionala? Am momentan 2013, vreau macar 2016, ma intereseaza doar DVD-ul cu Europa de est. Am incercat sa fac singur, am stricat 3 DVD-uri Verbatim DL si nu mi-a mers niciunul, nu mai incerc ca sunt afon. Platesc contravaloarea DVD-ului si a transportului in cazul in care nu e nimeni din Bacau/Roman/Iasi sau chiar Galati care sa ma poate ajuta.

 

Dar intra profesional pe dvd normal . Nu dual layer .

Am eu navigatia imagine . Lasa-mi privat email si te ajut doar sa scrii dvd . Testat

Link to comment
Share on other sites

La multi ani tuturor !

 

De curand am achizitionat un bmw e90 cu navi ccc professional dar nu are nicio harta pe ea, am incercat sa fac eu dvd cu europe east 2016 pe un dvd-r verbatim dar nu vrea sa mearga, zice "insert dvd into device", trebuie sa fie neaparat dvd+r dl?

De ce credeti ca nu are nicio harta pe ea instalata?

 

 

 

Va multumesc anticipat !

https://transfer.pcloud.com/download.html?code=5Zg9mwZEGGbpMNkxnmZyED0ZwdeFGFIlfj5KXt7RFqKg40nfLdEX

 

Testat merge

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.