Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

as face asta daca mi ar permite forumul. am scris deja unui moderator sa modifice el.........acum speram sa modifice

fixed !

 

adi v - de ce naiba ai dat quote la ditamai post ul? ca sa umplii pagina aiurea !!!

fixed too!

Link to comment
Share on other sites

La Motion 2015-2 se pot instala ambele harti in acelasi timp sau doar una dintre ele?

 

Sent from my HTC One_M8

Nu se pot instala amandoua.Parerea mea este ca sunt foarte bine impartite.Daca depasesti Germania si mergi in Franta sau Spania incarci pe drum USB cu WEST.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, am CCC navigatia business pe un 118d din 2006.

 

Din ce observ, aceste fisiere sunt mai mari decat un dvd normal de 4.7, nu se mai poate elimina continut din el pana ajung la un dvd ? De exemplu sa elimin o harta ?

 

Presupun ca daca iau EUROPE BUSINESS 2015 nu are harta Romaniei, nu ?

 

Atunci ce as putea lua pentru acest model care sa aiba si harta Romaniei , cea din 2013 ? Nu conteaza daca este completa sau partial ...

Edited by valmotor2
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, am CCC navigatia business pe un 118d din 2006.

Eu la fostul e90 cu aceeasi navi ca a ta imi pusesem o harta convertita de pe proff CCC , era ceva varianta 2011 destul de bine detaliata in orasele din RO. Se gasea pe torrent la vremea aia, acum vreo 3 ani. Nu stiu daca mai e acum.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, am CCC navigatia business pe un 118d din 2006.

 

Din ce observ, aceste fisiere sunt mai mari decat un dvd normal de 4.7, nu se mai poate elimina continut din el pana ajung la un dvd ? De exemplu sa elimin o harta ?

 

Presupun ca daca iau EUROPE BUSINESS 2015 nu are harta Romaniei, nu ?

 

Atunci ce as putea lua pentru acest model care sa aiba si harta Romaniei , cea din 2013 ? Nu conteaza daca este completa sau partial ...

 

Sunt DL-uri, d-aia-s mai mari ca un DVD normal.

Link to comment
Share on other sites

Sau un pont www.intalnirea BMW-urilor.com/forums/showthread.php?p=9067935#post9067935 Daca aveti primul cod FSC de la bmw, userul shawnsheridan va poate genera fisierul ala SW sau cum ii zice. Cu ajutorul lui instalati un soft simplu de aici http://garageforum.org/Thread-BMW-FSC-Navigation-Code-Generator-Software si generati codul FSC direct.

Sorry dar nu stiu din ce motive nu pot posta primul link...dupa "pont" copiati linkul cu bimmer fest.

p.s. Daca scriu legat bimmer fest imi afiseaza text "intalnirea bmw" :)))

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere daca ai o optiune pe masina pe care chiar mi-am dorit-o cred ca trebuie exploatata la maxim.

si crezi ca eu nu vreau sa o exploatez ? E destul de greu de cautat o adresa cu navigatie chiar si la CIC , poate la nbt sa scrii mai repede cu touch , din practica in cateva sec am adresa pe waze si fct f bine . In momentul asta navi e doar de decor pt mine , pana scrii o adresa te cam plictisesti si scoti tel :)

Link to comment
Share on other sites

Sau vi-l dau eu gratis daca poti citi fisierul 1B de pe CIC.

 

Oricine vrea codul FSC pentru hartile Premium 2015-2, Next 2015-2, Move sau Motion 2015 si are fisierul 1B/DE de la navigatie poate avea codul FSC gratis, doar sa imi trimita pe mail fisierul respectiv. Oferta valabila pentru toti membrii bmwclub.ro cu cel putin 20 postari. :)

Edited by neo_andersson
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.