Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

Uploader meriti o bere pentru harti.

 

multumesc.

 

Ciudat. Mie mi-a cerut codul ca si la 2014-1. Versiune Motion de navi. Cum poti face update doar la harti fara soft?

 

Sent from my HTC One_M8

 

nu inteleg intrebarea. update uld e harti e update de harti si update ul de soft e update de soft

 

voua va merge perspective map 3D? eu am facut update dar am greyed out aceasta optiune. restul pare sa fie ok..am mers un pic prin bucuresti si arata ok strazile...dar as vrea si 3d-ul...

 

ce tip de navigatie ai?

 

Mie mi-a cerut cod.

Pentru cei cu motion am facut astazi un update si nu a recunoscut stick de 64 sau 32.A vrut doar cu unul de 8 giga.Harta se incarca doar in mers la motion.

 

confirm, MOTION se incarca numai in mers, o tampenie

 

PS: eu am incarcat cu stick de 32 GB la MOTION fara probleme

Link to comment
Share on other sites

cer scuze mie nu mi-a cerut cod doarece am cod lifetime mi-a gresit baiatul :) trebuia pentru o singura data cand am bagat 2014- . am incercat si la cealalta masina si a cerut cod.

 

Masima mea este 11/2008 si nu merge sa fac update de pe stick deloc, doar de pe DVD-uri. S-a mai intalnit cineva cu problema asta ?

 

 

acelas an am si eu facelift ( stick in torpedou nu in cotiera ) am introdus sticku am stat 2 minute a cerut update si atat.

Link to comment
Share on other sites

voua va merge perspective map 3D? eu am facut update dar am greyed out aceasta optiune. restul pare sa fie ok..am mers un pic prin bucuresti si arata ok strazile...dar as vrea si 3d-ul...

 

ai inceput procedura de update si nu ai bagat cod valid...pana nu updatezi cu un cod valid nu vei avea 3d si google images

Link to comment
Share on other sites

pana sa imi dau seama ca avand activare prin script nu va merge harta, am tot incercat de cateva ori...dar ieri am facut update, a luat codul fsc din prima si a fost ok.

mai trebuia facut altceva? eventual sters de pe hdd toate fisierele din /mnt/hbnavi ?

Edited by Danyro
Link to comment
Share on other sites

A gasit cineva vreo metoda sa puna 2015-2 Premium pe dvd? Spunea cineva ca nu merge pus decat pe stick usb.

Si a mea este din 05.2009 si nu cred ca o sa vrea pe usb.

 

Update la CIC as vrea sa fac doar in ultima instanta. La reprezentanta imi spun astia ca ar fi risc sa se strice ceva daca incearca sa il updateze si se face doar pe riscul meu... sau vorbesc astia prostii...

Edited by mvi1985
Link to comment
Share on other sites

Daca fac update la CIC am inteles ca nu o mai ma pot conecta la el ( deoarece se schimba usernameul/parola ). Intrebarea mea este daca codurile FSC raman aceleasi - am generat codurile si pentru urmatorii ani
Link to comment
Share on other sites

A gasit cineva vreo metoda sa puna 2015-2 Premium pe dvd? Spunea cineva ca nu merge pus decat pe stick usb.

Si a mea este din 05.2009 si nu cred ca o sa vrea pe usb.

De ce sa nu vrea? La fostul meu e60 2009 am facut si a mers perfect. Poate e usb defect la tine sau cine stie.

Link to comment
Share on other sites

Inca nu am incercat. O sa incerc sa vad daca vrea. Am inteles ca doar dupa 08.2009 s-a pus firmware-ul mai nou care stie sa recunoasca si update prin USB. Port-ul USB stiu sigur ca este ok pentru ca am importat muzica prin el si a mers.
Link to comment
Share on other sites

Vis a vis de USB nu cred ca este o regula.Eu am incercat la un e60 din 11/2009 si nu a vrut + un e90 din 03/2010 si tot nu a vrut.

probabil la cei din 2009 sau 2010 care au incarcat harta prin USB navigatiile respective aveau update facut.

Edited by FANATIC
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.